Cougar випустила процесорний кулер forza 85 преміум-класу

26

Компанія cougar представила процесорний кулер forza 85 преміум-класу. Пристрій має конструкцію баштового типу. Його основу становить алюмінієве ребер, що представляє собою стек з 50 ребер товщиною 85 мм з щільною упаковкою. Зверху радіатор закритий пластиною з кованого алюмінію.

Всередині конструкції кулера проведені шість нікельованих мідних теплових трубок товщиною 6 мм. Вони контактують з процесором через дзеркально відполіровану, нікельовану мідну основу. Завдяки такій будові забезпечується ефективне відведення тепла через ребристу стійку, охолоджувану за допомогою 120-міліметрового вентилятора.

У той же час найбільш ефективне охолодження досягається при використанні двох вентиляторів, відзначає виробник.

Корпус кулера трохи піднятий над основою, що дозволяє звільнити місце для установки модулів пам’яті, якщо це потрібно.

У комплекті з кулером поставляється вентилятор cougar vortex mhp120. Він має швидкість обертання від 600 до 2000 об/хв. Такої швидкості достатньо для прокачування до 2,34 куб.м повітря в хвилину зі створенням розрідження до 4,24 мм водяного стовпа. Рівень створюваного шуму не перевищує 31,68 дба.

Вентилятор оснащений гідродинамічною опорою, що істотно знижує амплітуду вібрацій, що викликаються при його роботі.

Кулер cougar forza 85 підтримує сокети lga1700, am4 і lga1200. Його розміри( з встановленим вентилятором): 135 мм x 110 мм x 160 мм (шхгхв), вага – 1,16 кг.

Інформацію про ціни компанія не розкрила.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 . Deepcool macube 110 виявився привабливим корпусом з відмінними для свого класу можливостями розширення і охолодження, пропонованим за цілком приємною ціною. Детальніше про це читайте в статті ” огляд і тестування корпусу deepcool macube 110 “.

читайте також: