Cowon анонсувала вихід нового медіа плеєра Cowon X7

452

Компанія Cowon оголосила про швидку появу на російському ринку нового медіа плеєра X7. Cowon X7 – медіа плеєр HDD-формату, який має вбудовану пам’ять до 160 Гб на жестом диску, що дозволяє в будь-який час слухати музику, дивитися фільми, серіали і фотографії.


Cowon X7

Cowon X7 володіє великою тривалістю роботи від акумулятора – до 103 годин роботи в режимі прослуховування музики і до 10 годин роботи в режимі відтворення відео.

Широкий екран в 4,3 дюйма і підтримка безлічі кодеків роблять Cowon X7 зручним для перегляду відео. Офіційно підтримується широко використовується відео кодек DivX.

Cowon X7 має вертикальний дисплей і функцію віджета, то є простий користувальницький інтерфейс з елементами сенсорного управління. Кожна іконка меню позначена простим і зрозумілим символом, що дозволяє швидко знаходити необхідну функцію. Фон може бути легко змінений.

Звукова система від BBE Sound JetEffect 3.0 з новітніми фільтрами еквалайзера забезпечує чистий звук. Крім ефекту штучного луни є 39 режимів еквалайзера. Крім того, за допомогою Арт-Альбому 2.0 музика співвідноситься з відповідним зображенням обкладинки альбому.

Cowon X7 представлений в білому, чорному і темно-бордовому колірному оформленні. Модель йде з двома варіантами обсягу пам’яті: 120 і 160 Гб. Медіа плеєр Cowon X7 буде доступний для придбання в Росії в грудні 2010 року.