Dead by daylight віддають безкоштовно. Як отримати?

35

Зараз можна безкоштовно отримати survival horror dead by daylight. Щоб це зробити, потрібно перейти на сторінку гри в магазині в epic games store і натиснути синю кнопку “отримати”. Після підтвердження покупки, гра назавжди залишиться у вашій ігровій бібліотеці.

Що це за гра?

Dead by daylight це гра в жанрі хоррор виживання розроблена канадською компанією behaviour interactive на ігровому двигуні unreal engine 4. Гра була випущена в світ 14 червня 2016 року, а через рік з’явилася і версія для play station 4 і xbox one.

Сенс гри, якщо ви жертва, полягає в тому, щоб втекти з певної території. А для цього вам разом з іншими вижили потрібно активувати кілька генераторів на карті, які спочатку потрібно відремонтувати. Якщо вам випала роль мисливця, то вам потрібно якомога швидше переловити всіх гравців і посадити їх в клітини. Для вбивць є багато різного спорядження: бензопили. Капкани, а також паранормальні можливості. Для тих, хто вижив є ліхтар, яким можна засліпити монстра, а також шафа, де можна від нього сховатися. Блукаючи по карті можна знайти різні комплектуючі для модернізації вашого спорядження.

Незважаючи на цікаву задумку на metacritic від користувачів пк версія гри отримала 5.9 з 10 балів. Хоча слід зазначити, що рейтинг зменшився за останні роки. Причиною стало додавання багато донатного контенту і імбалансних персонажів.