Defender анонсував новий бездротовий комплект периферії I-Motion 555

397

Defender представив бездротовий комплект периферії Defender I-Motion 555.


Defender I-Motion 555

Клавіатура покрита стійким напиленням, завдяки якому пристрій збереже свій первісний зовнішній вигляд навіть через тривалий термін експлуатації. Тонкий профіль і короткий хід клавіш дозволяють знизити шум, що виникає при друку.

Мишка оснащена чутливим сенсором на 1000 dpi для точного відстеження всіх пересувань практично на будь-яких поверхнях. Симетрична форма робить пристрій універсальним ? користуватися маніпулятором зможуть як правші, так і лівші. Миша використовує багаторівневу систему економії енергії — при просте протягом 10 хвилин автоматично знижується харчування (сенсор починає зчитувати інформацію з меншою частотою). Для переходу в штатний режим досить злегка перемістити маніпулятор або натиснути будь-яку кнопку.

Обидва пристрої з комплекту Defender I-Motion 555 підключаються до комп’ютера на частоті 2,4 ГГц з автоматичним налаштуванням радіоканалів, тому інші бездротові пристрої у кімнаті не зашкодять нормальному функціонуванню периферії. Приймач для роз’єму USB без зусиль ловить сигнал на відстані до 10 м ? миша і клавіатуру можна використовувати як пульт дистанційного керування при проведенні презентацій, перегляді кіно і т. д.