Defender представив багатофункціональну ігрову консоль

438

Defender представив багатофункціональну ігрову консоль MultiMix Magic. Відмітна особливість новинки – можливість завантажувати ігри для приставок.


Defender MultiMix Magic

Defender MultiMix Magic – емулятор електронних ігор, що працює з різноманітними форматами 8-, 16 – і 32-бітних ігор для різних приставок (Nintendo Entertainment System, Famicom, Dendy, Nintendo Game Boy, Nintendo Game Boy Color, Super Nintendo Entertainment System, Super Famicom, Sega Mega Drive, Nintendo Game Boy Advance і т. д.).

Крім ігрової функції, новинка має ряд розважальних можливостей: мультимедійний аудіо – і відеоплеєр, фото – і відеокамера, диктофон, FM радіо, також її можна використовувати як пристрій для читання електронних книг.

Об’єм вбудованої пам’яті становить 2 Гб. У разі потреби обсяг можна розширити за допомогою флеш-карти стандарту microSD.

Defender MultiMix Magic можна підключити до телевізора (всі необхідні шнури є в комплекті) і дивитися відео і фотографії на великому екрані. А якщо хочеться пограти на пару, то виробник передбачив у комплекті поставки два джойстика.

У комплекті з електронною грою поставляється все необхідне: два знімних джойстика, Li-Ion акумулятор із зарядним пристроєм (також ігрова консоль може харчуватися від мережі), повний комплект кабелів для підключення до комп’ютера і телевізора, навушники і шнурок з карабіном для зручності носіння.