Defender представив мережевий фільтр підвищеного класу захисту

392

Defender представив мережевий фільтр SMART Defender 100 з високим рівнем захисту для ПК і hi-fi апаратури.


Мережевий фільтр SMART Defender 100

SMART Defender 100 здатний захистити власників потужних ПК і Hi-Fi систем від більшості проблем, пов’язаних з низькою якістю енергопостачання. Новинка відноситься до пристроїв класу А з високим рівнем технічної досконалості і якості захисту.

Фільтр оснащений пристроєм автоматичного визначення режиму споживання енергії, заснованому на мікропроцесорному контролі. При завершенні роботи SMART Defender 100 автоматично припиняє подачу живлення до підключеної апаратури. Передбачено 8 евророзеток з заземленням: 4 із них забезпечують постійне електроживлення, що залишилися 4 розетки, завдяки функції заощадження електроенергії, відключаються при просте.

Вбудовані обмежники перенапруги (варистори) нового покоління оберігають техніку від стрибків в мережі. Скида запобіжник без зусиль повертає SMART Defender 100 в робочий стан при виникненні перевантаження або короткого замикання. Фільтр високочастотних перешкод захищає підключену апаратуру від впливу радіочастотних і імпульсних перешкод, які можуть викликати інші електричні пристрої.

Сетевой фильтр Defender SMART 100
Мережевий фільтр SMART Defender 100

Корпус SMART Defender 100 обтічної форми виконаний з якісного пластика сріблястого кольору. На передній панелі розташований дисплей, що відображає значення підключеної струмового навантаження, і індикатори стану живлення і захисту. Втрата чи поломка пульта управління тепер не проблема. Включити мережевий фільтр можна використовувати будь-ПДУ, що знаходиться у вас під рукою.

У комплект поставки входять: мережевий фільтр, антенний кабель РГ59 з позолоченими контактами (1,8 м). Виробник не рекомендує підключати електронагрівальні прилади до мережевого фільтру.