Для ретро-консолі nes вийшла нова гра the adventure of panzer (2 фото + відео)

37

Ігрова консоль nintendo entertainment system (nes) випущена в японії в далекому 1983 році. З тих пір в світі продано майже 62 мільйони ігрових приставок, які досі залишаються популярними серед любителів ретро ігор. Всього для консолі nes розроблено понад 500 млн ігрових додатків, і їх число продовжує поповнюватися новими іграми, серед яких можна виділити недавно представлену «бродилку» – the adventure of panzer.

Створена в епоху консолей playstation 5 і xbox series x гра the adventure of panzer дотримується основних канонів класичних ігрових додатків для nes. Фінансування процесу створення гри здійснювалося шляхом збору коштів на kickstarter, де ініціатор проекту зібрав замість необхідних 5 тисяч доларів – 31 778 доларів. В даний час картридж з грою the adventure of panzer оцінюється в 60 доларів, але їх виробництво і поставка почнеться тільки в 2022 році. Зараз доступна тільки цифрова версія гри, що оцінюється в 12 доларів.

Ігровий процес the adventure of panzer розроблений відповідно до класичних традицій пригодницької гри» бродилки ” для nes. Однак епоха playstation 5 і xbox series x підвищила значення діалогів в грі. Офіційний сайт the adventure of panzer містить опис гри і малюнки з головними героями комп’ютерної історії.

Поряд з тільки що вийшла the adventure of panzer, для приставки nes останнім часом вийшло кілька нових ігрових додатків. Так в 2019 році була випущена гра micro mages, що зібрала на kickstarter понад 150 тисяч євро.

Kickstarter