Довгограючий плеєр iriver S100

513

iriver оголосив про вихід на російський ринок нового мультимедіа-плеєра iriver S100.


iriver S100

Новий плеєр iriver оснащений енергозбережним дисплеєм з діагоналлю 2,83 дюйма. Одного заряду батареї вистачає як мінімум на 6 годин перегляду відео і на 35 годин роботи в режимі прослуховування аудіозаписів.

Список форматів, які «розуміє» iriver S100, широкий: крім «стандартних» MP3, WMA, WAV, WMV, AVI і MP4 плеєр дозволяє відтворювати файли з дозволами AAC, AC3 і FLV. Любителі фотографії зможуть використовувати плеєр і як фотоальбом: пристрій відтворює зображення у форматах JPG, PNG, BMP і GIF. Гортати фотографії і перемикати мелодії дуже легко, оскільки вбудований G-сенсор дозволяє робити це одним помахом руки.

Серед додаткових функцій варто відзначити радіоприймач, що працює в FM-діапазоні, флеш-ігри та диктофон, який записує файли в форматі MP3. Крім того, пристрій дозволяє читати книги в форматі TXT.

iriver S100 буде доступний російським споживачам в білому, рожевому і чорному варіантах.

Плеєр iriver S100 з’явиться на російському ринку в липні 2010 року. Орієнтовна роздрібна вартість пристрою, оснащеного 4 Гб пам’яті, складе 3,8 тис. руб.; плеєр з 8 Гб пам’яті, доступний російському покупцеві за 4,4 тис. руб., а модель з 16 Гб буде коштувати 6,1 тис. руб.