Два яскравих компакта від Pentax Optio

399

Pentax випустив дві новинки – компакти серії Optio: RS1000 і RZ10.


Pentax Optio RS1000

Pentax Optio RS1000 – легка, компактна модель, завбільшки з кредитну картку. Унікальна можливість змінювати дизайн дозволяє встановлювати один з трьох, що входять у комплект, «парадних» фонів або використовувати власні фотографії, малюнки чи колажі для того, щоб прикрасити фотоапарат. Для цього потрібно зняти за допомогою спеціального ключа (ключ входить в комплект) передню прозору панель, і між нею і корпусом помістити вибране зображення.

Pentax Optio RS1000
Pentax Optio RS1000

Позиціюється як бюджетної моделі, Optio RS1000 володіє широким функціоналом: 14-ти мегапіксельна матриця, 4х ширококутний об’єктив з діапазоном фокусних відстаней 28-110 мм (в 35 мм еквіваленті), великий 3-дюймовий дисплей.

Pentax Optio RZ10
Pentax Optio RZ10

Pentax Optio RZ10 – новий компактний супер-зум від Pentax. Маючи 10х зум, Optio RZ10 легко впорається з будь-якими творчими завданнями і сюжетами: від подорожі і пейзажу до репортажу і спортивних знімків. Ця камера має ряд функцій, які зроблять процес зйомки простим і легким. Щоб виключити появу нечітких і змащених фотографій при недостатніх умов освітлення, а також неприємних ривків і тремтіння зображення при відеозйомці, інженери Pentax подбали про наявність у Optio RZ10 ефективної системи цифрової стабілізації. А для тих, хто не любить довго і нудно вникати у всі тонкощі налаштування камери, є спеціальний режим Auto Picture, який автоматично підбере найбільш підходящу для даного сюжету знімальну програму. Фотоапарат буде представлений в класичних чорному і білому кольорах, а також трьох додаткових яскравих варіантах: червоному, фіолетовому і салатовий.

Pentax Optio RZ10
Pentax Optio RZ10