«ДИТЯЧА ВОДА». ЯК ВИБРАТИ?

5-26-2018

изайн пляшки з гарненьким карапузом або милим і пухнастим зайчиком не дає нам гарантії, що вода призначена для вживання дітьми. Прикриваючись красивим дизайном, виробник обманює батьків, пропонуючи звичайну дорослу воду з недитячою ціною. Навіть при вивченні етикетки (хімічний склад та загальна мінералізація), стає зрозуміло, фактично ця рідина не відповідає необхідним нормам Санпін для дитячої води. Рекомендую водородная вода

Як розпізнати: На етикетці вказано: «вода першої або вищої категорії (підземного або артезіанського джерела)». У найгіршому випадку «центрального джерела водопостачання».

Зустрічаються дитячі води вищої категорії, що відповідають всім необхідним параметрам. Однак, потрібно розібратися, яким чином вона доведена до «ідеалу». Швидше за все, її очистили за мембранною технологією (зворотний осмос), а потім довели порошковим способом до рівня нормативів фізіологічної повноцінності мінерального складу (додали необхідні мінерали). Тобто спочатку прибрали з води всі речовини натурального походження і додали порошок в потрібному обсязі. Але подумайте самі, наскільки корисна така вода…

Як розпізнати: На етикетці зазначено: «вода вищої категорії (підземного або артезіанського джерела) дитяча (для дітей, для дитячого харчування)»

Дитяча мінеральна вода з природним збалансованим мінеральним складом, не потребують додаткової корекції. Саме слово «мінеральна» в назві означає не те, що там багато мінералів, а те, що її не очищали і не відновлювали (це заборонено законом), тобто вона спочатку чиста і відповідає всім нормам. На жаль, у світі дуже мало природних джерел, вода яких відповідала б технічному регламенту і норм СанПин. Оскільки в більшій мірі культура правильного пиття розвинена в Європі, то частіше води ці привізні (Sulinka Baby, Sierra Cazorla..).

Як розпізнати: На етикетці зазначено: «Вода мінеральна природна питна столова дитяча (для дітей, для дитячого харчування)»

«ДИТЯЧА ВОДА»…В ЧОМУ, ПРАВДА?!
Вода — найважливіша ланка в біохімічних процесах дитячого організму. Від її якості безпосередньо залежить здоров’я і самопочуття дитини. Тому кожному з батьків важливо знати, як вибирати дитячу воду, щоб не нашкодити малюкові.

На прилавках магазинів дитячого харчування часто можна зустріти пляшки або різні упаковки з написом «Дитяча вода». Виробники активно рекламують свій товар і рекомендують її для втамування спраги малюків. Перебуваючи в періоді активного росту і розвитку, діти зазвичай випивають велику кількість води і, звичайно ж, кожній мамі хочеться, щоб ця вода була не тільки чистою, але й безпечною для здоров’я дитини.

Але не завжди красивою етикетці і написи про те, що вода дитяча слід вірити. У багатьох виробників появу дитячої лінійки вод, всього лише маркетинговий хід. В пляшці може виявитися вода не відповідає пропонованим нормам, що робить її вживання небезпечних для здоров’я!

Як же вибрати воду для своєї дитини?
Дитячу воду (воду для приготування дитячого харчування при штучному вигодовуванні) допускається проводити тільки вищої категорії якості або мінеральну відповідну нормам вищої категорії. Крім того, до неї пред’являються додаткові вимоги: більш висока збалансованість складу, а також відсутність таких консервантів, як вуглекислий газ і срібло.

Срібло в дитячій воді не допустимо! Замість срібла для бактерицидної обробки дитячої води використовують ультрафіолетові промені або озонування. Наявність у воді срібла можна перевірити на етикетці – елемента «Ag» (лат. Argentum – срібло) там не повинно бути взагалі, ні в якій кількості.