Експеримент-вентилятор замість парасольки (відео)

11

Оригінальний прилад, закріплений на голові, здатний захистити користувача від проливного дощу. Винахід зробив інженер іван міранда з іспанії. Принцип пристрою полягає в створенні повітряної завіси над користувачем, що дозволяє йому залишатися сухим навіть під час тропічної зливи.

Головна ідея винахідника полягає в необхідності створення потужного повітряного потоку над головою і тулубом користувача, який відхиляє краплі води. На першому етапі всі компоненти “повітряної парасольки «були роздруковані на 3d принтері, проте потужності саморобного вентилятора було недостатньо для захисту від дощу, і в якості імпеллера був обраний компонент з електричного радіокерованого літака,» позичив” також свій потужний і компактний реактивний двигун.

Остаточна модель пристрою працює за простим принципом, коли краплі вологи всмоктуються в центральний отвір вентилятора, а потім виштовхуються потоком повітря по колу на всі боки. Закріпивши пристрій на голові, користувач зможе отримати високоефективний «повітряний парасольку».

Аналізуючи досвід застосування пристрою, автор відзначає деякі невирішені питання, які знижують практичну цінність винаходу. Так, наприклад, краплі дощу розкидаються потоком повітря на відстань до 3 метрів від користувача. В результаті застосування такого винаходу в умовах міського натовпу викличе дискомфорт у оточуючих. Крім того в кінцевому варіанті прилад виявився надзвичайно важким і гучним, що не дозволяє експлуатувати його під час затяжного дощу.