Елегантний Blu-Ray домашній кінотеатр LG HB965TX

484

Компанія LG Electronics представила систему домашнього кінотеатру HB965TX. Модель HB965TX – це 5.1-канальна система домашнього кінотеатру: дві тонких фронтальні колонки, дві колонки об’ємного звучання і сабвуфер. Загальна вихідна потужність – 1100 Вт. Фронтальні і тилові колонки товщиною всього 29 мм органічно вписуються в сучасний інтер’єр.


LG HB965TX

«LG Звукова галерея» дозволяє проводити тонке налаштування звуку з допомогою семи режимів. Ось основні з них: VSM+ (віртуальна звукова матриця для додатково ефекту об’ємного звучання), функція Clear Voice (чіткість мови) покращує загальну ясність і чіткість відтворення голосів при перегляді екшен-сцен у фільмі, а також при прослуховуванні музики. Нічний режим Night Mode підвищує звук діалогів, приглушаючи ефекти об’ємного звучання. Функція ігрового еквалайзера Game equalizer удосконалює звук динамічних ігор для повного відчуття реальності, функція оптимізації MP3 файлів покращує звук до його оригінальної якості.

LG HB965TX
LG HB965TX

Домашній кінотеатр LG HB965TX підтримує Wi-Fi з’єднання. Система HB965TX має додаткові функції, доступні з дисками Blu-ray через сервіси BD-Live 2.0 і Bonus View.

LG HB965TX
LG HB965TX

Зручний доступ до всієї цифровий домашній медіа-бібліотеці забезпечує бездротовий зв’язок системи HB965TX з DLNA – або CIFS-сумісними пристроями зберігання даних і комп’ютером. Домашній кінотеатр HB965TX підтримує відтворення з зовнішніх жорстких дисків, підключених через USB. Ви можете дивитися фільми високої чіткості в сучасних ємних форматах DivX і AVI. Система HB965TX також сумісна з iPod і iPhone.

LG HB965TX легко підключається до нових HD-телевізорів за допомогою кабелю HDMI. Домашній кінотеатр також має два входи HDMI для підключення інших пристроїв, таких як ігрові приставки і мобільні пристрої.

Домашній кінотеатр LG HB965TX продається на російському ринку за рекомендованою роздрібною ціною 24 тис. руб.