Електронний рідер Highscreen Alex виходить у продаж

241

Компанія «Вобіс Комп’ютер», засновник і власник бренду Highscreen, оголосила про старт продажів Highscreen Alex, електронної книги нового покоління – WEBbook.


Highscreen Alex

Highscreen Alex являє собою комбінацію інтернет-планшета на базі платформи Android і класичної електронної книги-рідера з екраном на базі технології E-Ink (електронні чорнила»). Пристрій поставляється з набором безкоштовних сервісів, що забезпечують прямий доступ до електронного контенту з рідера (обладнаний модулем Wi-Fi). Користувачам також доступний каталог додатків Alex App Store з безліччю безкоштовних Android додатків, адаптованих для роботи на платформі Highscreen Alex.

Highscreen Alex включає не тільки каталог-магазин книг, представлений виробником рідера, але цілий пакет різних тематичних і мультимедійних сервісів, спочатку розроблених з урахуванням максимального задоволення очікувань російського споживача.

Highscreen Alex був створений і випускається тайванською компанією Spring Design, співвласником якої є Шер Ван (Cher Wang), одна із засновників і співвласників корпорації HTC. У Росії Alex під брендом Highscreen представляє компанія «Вобіс Комп’ютер».

Концептуально Highscreen Alex аналогічний Amazon Kindle і Nook від Barnes & Noble – хітами продажів ринку рідерів Північної Америки. Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi використовується принцип прямої доставки контенту на пристрій, без задіяння настільного комп’ютера або карток пам’яті

Крім екрану 6-дюймового екрану на базі технології E-Ink (електронні чорнила»), пристрій обладнаний другим кольоровим сенсорним дисплеєм стандартного розміру (3,5 дюйма), на якому відображається інтерфейс платформи Android. Інтерфейс Android на нижньому екрані – відкритий, платформа підтримує установку додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.

У режимі активної роботи з нижнім кольоровим екраном Highscreen Alex працює до 6 годин. На час читання текстів на верхньому екрані (E-Ink) нижній дисплей можна відключити: у цьому режимі пристрій споживає стільки ж енергії, скільки звичайний рідер і забезпечує до 7,5 тис. переглядів електронних сторінок (до 2-х місяців роботи без підзарядки).

Головна відмінність від Amazon Kindle і Nook – у Highscreen Alex попередньо встановлений цілий пакет сервісів прямої доставки контенту, повністю адаптованих до російських сценаріїв пошуку і закачування. Власникам рідера доступні клієнти електронних каталогів-магазинів «АйМобилко» і «Літрес», утиліта FBReader, що дозволяє проводити розширений пошук необхідного контенту по десятках інтернет-сайтів і каталогів (в тому числі, з безкоштовним доступом), пакет програмних клієнтів для читання ряду популярних періодичних видань і новинних порталів: «Праця», «Аіф», «Експрес-Газета», «Московський Комсомолець», «Радянський Спорт», «Фінанс», «Комсомольская Правда», видання видавничого дому «Коммерсантъ» і т. д.

Додаткове ПЗ, встановлене в Highscreen Alex, дозволяє завантажувати прямо в його пам’ять і відкривати на основному екрані E-Ink будь-які інтернет-сторінки.

Пристрій встановлений каталог Android-додатків Alex App Store, по ідеології аналогічний AppStore в Apple iPhone і Android Market на Android-комунікатори. Власникам рідера доступні безліч безкоштовних Android-програм, адаптованих для роботи на Highscreen Alex: інтернет-радіо, мобільний клієнт «Вікіпедії», програвач аудіокниг, RSS-рідер, сумісний з Google Reader, онлайновий перекладач, і т. п. Список доступного ЗА постійно розширюється.

Крім цього, компанія постачальник – «Вобіс Комп’ютер» – надає програмістам вільний доступ до спеціального SDK для забезпечення сумісності будь-Android-додатків з платформою Highscreen Alex. Адаптація програмного забезпечення не вимагає високої кваліфікації і не займає багато часу.

Продаж Highscreen Alex почнуться в кінці вересня або початку жовтня. Орієнтовна вартість пристрою в роздрібних мережах складе 15 тис. рублів.