Energenie EG-PC-003 — зарядний пристрій з FM-радіо, ліхтарик і сиреною

427

Дистриб’юторська компанія «КлавТорг» представила на російському ринку зарядний пристрій Energenie EG-PC-003 з FM-радіо, ліхтарик і сиреною. Пристрій призначається для мобільних телефонів, оснащений ручним приводом і не потребує додаткових джерел енергії.


Energenie EG-PC-003

Енергія виробляється за допомогою динамо-машини з рукояткою. Щоб зарядити мобільний телефон на 1-4 хвилини розмови, необхідно обертати рукоятку як мінімум пару хвилин. Обертання рукоятки протягом однієї хвилини забезпечує яскраве світло вбудованого ліхтарика протягом півгодини, а повної зарядки батареї вистачає приблизно на 100 хвилин роботи приймача.

Новинка поміщена в водозахисний сріблясто-чорний корпус. Ручка динамо-машини зручно забирається всередину для транспортування. Світлодіоди замість лампочки, високоякісні вимикач, водозахисна конструкція гарантують довгий термін служби виробу. У пристрій вбудовано дуже гучна сирена (84 дБ), що особливо повинно бути оцінено грибниками і мисливцями.

Energenie EG-PC-003 заряджає мобільні телефони Nokia 6101 і 8210 серій, Samsung A288 серії і Sony Ericsson K750 серії. Крім того, в ньому передбачені роз’єми Micro-USB і Mini USB 5pin для Blackberry/HTC. Розміри пристрою – Розміри пристрою – 178x59x59 мм, вага – 0,23 кг