Енергетична криза в китаї змусила зупинити роботу виробництв apple

20

Через дії державних органів китаю кілька місцевих контрактних виробників і постачальників apple тимчасово призупинили своє виробництво . Причиною зупинки, яка триватиме кілька днів або тижнів, називають введення китайським урядом нових правил. Вони стосуються введення нових правил використання електроенергії в країні. З чуток, нові правила були введені урядом китаю, оскільки країна зіткнулася з енергетичною кризою.

Несподівана зупинка може мати серйозні наслідки для ринку. Apple тільки що випустила нову серію iphone 13, у світі спостерігається великий попит на її смартфони, а кількість невиконаних замовлень зростає. З цієї причини терміни поставок нових гаджетів apple продовжують зрушуватися.

Хоча обмеження торкнулися не всіх постачальників apple, повідомляється, що були зупинені фабрики, зайняті на виробництві таких комплектуючих для iphone 13, як материнські плати і динаміки. Їх виробничі операції тимчасово припинені на кілька днів.

Серед постраждалих називають також підприємство eson precision engineering, дочірню компанію foxconn і ключового постачальника apple і tesla. Її діяльність припинена на тиждень. Інша компанія, unimicron technology, призупинила своє виробництво в двох містах до кінця місяця.

Причину наростання енергетичної кризи в китаї пов’язують з нестачею вугілля і більш жорсткими стандартами на викид відпрацьованих газів в атмосферу. У той же час в країні зберігається високий попит з боку виробників на електроенергію.

Це вже призвело до різкого зростання цін на вугілля, яке зараз досяг рекордного рівня. Оскільки вугілля є головним природним джерелом при виробництві електроенергії на теплових станціях, уряд китаю був змушений обмежити користувачів у споживанні електроенергії.

Ступінь впливу відбуваються відключень на виробничі плани apple поки невідома. Поряд з серією iphone 13 компанія apple також випустила, наприклад, нові ipad, ipad mini і apple watch series 7. Енергетична криза може відбитися також і на їх поставках.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд смартфона samsung galaxy z fold3 5g . Новий samsung galaxy z fold3 5g отримав посилену рамку з армованого алюмінію, його дисплей став на 80% більш зносостійким і до всього іншого обзавівся підтримкою стилуса. Детальніше про це читайте в статті “огляд samsung galaxy z fold3 5g : нова віха в історії складних смартфонів”.

читайте також: