Ентузіаст модернізував tesla model s за допомогою трьох реактивних двигунів (відео)

32

Два роки тому ілон маск інформував своїх шанувальників у twitter про намір випустити гібридний tesla roadster з набором реактивних двигунів від spacex, необхідних для підвищення динаміки розгону електромобіля.

Стимулювати розробку tesla реактивного гібридного суперкара спробував автор youtube каналу warped perception, який самостійно модернізував власний електромобіль tesla model s, встановивши на ньому три реактивних двигуна.

При проектуванні модернізації були задіяні двигуни, що витрачають від 4,5 до майже 7 літрів гідродизельного палива в хвилину. Тестування системи проводилося на дорогах загального користування. Реактивні двигуни були включені тільки тоді, коли водій переконався, що ззаду модернізованої tesla не знаходилися інші автомобілі. З трьох реактивних двигунів нормально працювали тільки два. При вимкненому електродвигуні tesla model s розігналася до 100 км/год всього за кілька секунд.

Після ремонту вийшов з ладу реактивного двигуна при повторному тесті на рівній ділянці траси ентузіаст скоротив час розгону до 100 км/год на одну секунду – до 3,32 секунди. На youtube каналі warped perception автор навів повну розповідь про модернізацію tesla model s.