Epson представив нові мобільні проектори в рекордно тонкому корпусі

490

Компанія Epson представив нові ультрапортативні бізнес-проектори: Epson EB-1750, EB-1760W, EB-1770W і EB-1775W.

Нові проектори мають менші габарити, ніж більшість ноутбуків. Товщина корпусу всього 4,4 див. дозволяє легко розмістити їх в одній сумці з ноутбуком. Це, в поєднанні з вагою 1,7 кг, швидкою і простою настройкою, а також функціями моментального включення і виключення, забезпечує можливість проведення презентацій – в будь-який час і в будь-якій обстановці.

Незважаючи на тонкий корпус, нові проектори володіють високою яскравістю і традиційно високим для проекторів Epson якістю зображення. Цього вдалося досягти завдяки запатентованій технології 3LCD, а також вдосконаленої конструкції з новим оптичним блоком і системою вентиляції.

Завдяки технології Epson 3LCD яскравість білого кольору і колірна яскравість (CLO ) в нових проекторах однаково висока – до 3000 Лм. Насичені і в той же час природні кольори вразять глядачів навіть при денному світлі: тепер можна не затемнювати приміщення для презентацій; робити записи і вести переговори одночасно з показом слайдів, діаграм і відео

Високошвидкісне бездротове з’єднання – реалізоване у Epson EB-1775W і опціональне для Epson EB-1760W/1770W – забезпечує свободу від проводів і надає безліч поліпшень, таких, як функція Multiscreen для приєднання до чотирьох проекторів до одного комп’ютера. А з програмою Easy-MP і спеціальним USB-модулем швидке бездротове підключення стає ще простіше.

Великі зображення тепер можна проектувати навіть в обмеженому просторі. Наприклад, зображення з діагоналлю 60 дюймів (з співвідношенням сторін 16:10) можна досягти, коли проектор знаходиться всього в 1.35 м від екрана.

Всі моделі серії, крім Epson EB-1750, володіють здатністю WXGA, дозволяє передавати повноцінне широкоекранного зображення з комп’ютера (Mac або PC) без будь-яких налаштувань, проектуючи на екран на 30% більше інформації, ніж при вирішенні XGA.

Для професіоналів, які цінують свій час і зручність експлуатації, в новій серії реалізована функція USB 3-в-1. З її допомогою можна одночасно відтворювати звук, зображення і передавати сигнали управління з PC або Mac на проектор – використовуючи всього один USB кабель. А завдяки вбудованому програмному забезпеченню, конвертирующему слайди PowerPoint в спеціальний формат, презентаторы можуть обійтися і зовсім без комп’ютера – демонструючи презентації безпосередньо з USB-носія.