Epson Stylus Photo PX820FWD – бездротовий фотоцентр

410

Компанія Epson представила новий Epson Stylus Photo PX820FWD – флагман модельного ряду бездротових струменевих принтерів Epson. Оснащений мережевим інтерфейсом WiFi, автоподатчиком документів і блоком двостороннього друку, це багатофункціональний пристрій забезпечує високу якість друку, сканування та копіювання.


Epson Stylus Photo PX820FWD

Сенсорна панель з діагоналлю 19,8 см робить процес управління пристроєм простим і приємним. Великий РК-дисплей і вбудований кард-рідер дозволяють друкувати фотографії прямо з карт пам’яті або цифрових фотокамер, що підтримують технологію PictBridge. А вбудовані мережеві інтерфейси WiFi і Ethernet забезпечують доступність пристрою всім членам сім’ї.

Професійна якість фотографій є результатом використання Epson Stylus Photo PX820FWD водорозчинних чорнила Epson Claria. Сімейні знімки будуть зберігатися в альбомі понад 200 років.

Пристрій оснащений двома окремими лотками для різних типів паперу і функцією автоматичного перемикання між ними – в залежності від типу друкованого документа.