Epson Stylus SX420W: економічні МФУ з Wi-Fi

431

Компанія Epson представила нові багатофункціональні пристрої, розроблені спеціально для користувачів, які цінують компактність, відсутність зайвих проводів і присутність корисних функцій.


Epson Stylus SX420W

МФУ Epson Stylus SX420W оснащено РК-екраном та карт-рідером, що забезпечує можливість перегляду і друку фотографій прямо з карт пам’яті – без підключення до комп’ютера. Підключення до комп’ютера не потрібно також для копіювання документів.

Epson Stylus SX420W
Epson Stylus SX420W

Завдяки Epson Easy Photo Print, що входить в комплект поставки, користувач може легко налаштувати потрібну йому контрастність і колір фотографій, а також усунути ефект «червоних очей», не вдаючись до складних програм редагування зображень. А спеціалізована програма ABBYY FineReader забезпечує моментальний переклад відсканованого тексту у формат Word.

Одне з основних достоїнств Epson Stylus SX420W – можливість друкувати не тільки документи «лазерного» якості – на звичайному папері, але і яскраві, живі фотографії на глянцевому і матовому фотопапері.

На російський ринок буде поставлятися також старша модель МФУ – Epson Stylus SX425W, виконана в оригінальному дизайні, володіє поліпшеними характеристиками і призначена ексклюзивно для продажу в роздрібних мережах.