Epson випустила нові проектори для освіти

463

Компанія Epson представила нові проектори для освіти: Epson EB-S9, EB-X9 і EB-W9. Технологія Epson 3LCD забезпечує високу якість зображення, а численні функції допомагають в налаштуванні і експлуатації для максимально ефективного використання навчального часу.


Epson EB-S9

Завдяки технології Epson 3LCD яскравість білого кольору і колірна яскравість (CLO) проекторів залишається однаково високою, а кольори на екрані виходять одночасно насиченими і природними. Яскравість 2500 люмен дозволяє залишати світло в класі включеним, щоб учням було зручно вести записи.

Проектори Epson EB-S9 і EB-X9 мають дозвіл SVGA і XGA відповідно. А модель Epson EB-W9 з роздільною здатністю WXGA дозволяє показувати навчальні фільми та презентації в широкоекранному форматі.

Завдяки функціям моментального включення/виключення настройка проекторів відбувається швидко і просто, дозволяючи вчасно почати і закінчити урок або лекцію. Коригування вертикальних трапецеїдальних спотворень, а також можливість проектування з малих відстаней забезпечують створення великих, рівних екранів у класах та аудиторіях будь-якого розміру.

За допомогою всього одного USB-кабелю можна передавати зображення і сигнали керування миші з PC і Mac комп’ютерів. Розширений інтерфейс дозволяє підключати безпосередньо до проектора додатковий монітор або ще один проектор. Таким чином, з одного комп’ютера можна проектувати зображення відразу на кілька екранів або спостерігати за подіями на екрані через додатковий монітор. Наявність вбудованого динаміка дозволяє використовувати проектор без додаткової акустики в невеликих і середніх за розміром класах та аудиторіях.

Наявність функцій фізичної і програмного захисту (замок Кенсингтона, металевий стрижень для надійного кріплення тросом, блокування управління і пароль на включення) забезпечує високу безпеку використання проекторів в навчальних закладах.