Epson випустив проектори для великих приміщень

458

Компанія Epson представила нову серію інсталяційних проекторів Epson EB-G5600, EB-G5950, EB-G5650W, EB-G5450WU і EB-G5750WU. Нові моделі з роздільною здатністю до 1920×1200, переважаючим Full HD, відрізняються також високою яскравістю і простотою установки. Розроблені спеціально для великих компаній, вузів та державних установ, нові проектори підходять для лекційних і конференц-залів, просторих виставкових приміщень, організації телеконференцій, медичних, освітніх та наукових демонстрацій та симуляцій. Створюючи яскраве, чітке, точне про кольори зображення, нові моделі також знайдуть своє застосування в цифрових кінотеатрах, галереях і музеях.

Завдяки технології Epson 3LCD проектори мають однаково високою яскравістю і колірною яскравістю (CLO), що досягає 5200 Лм. Завдяки збільшеній яскравості розмір екрану до 300 дюймів став легкодостижим, а контрастність зображення зросла завдяки новій неорганічної РК-панелі CFine.

Деякі моделі серії обладнані процесором 1080p/24fps для демонстрації якісного відео і плавного відображення рухів.

Програмне забезпечення Epson EasyMP Network Presentation дозволяє підключити до 4 проекторів до одного комп’ютера і до 16 комп’ютерів до одного проектора. Таким чином, можна створювати багатоскладові проекції, порівнювати і зіставляти інформацію на декількох секторах одного екрана, реалізовувати інші аналітичні та художні завдання. Крім того, всі моделі серії, крім Epson EB-G5600, дозволяють встановити високошвидкісне бездротове Wi-Fi з’єднання з комп’ютером (PC або Mac) всього в три кліка.

Планування простору і встановлення проекторів реалізується просто і швидко завдяки центральному розташуванню об’єктива і можливості горизонтального та вертикального зсуву лінз. Широкий діапазон зміни фокусних відстаней з коефіцієнтом 1.8 на стандартному об’єктиві робить інсталяцію максимально зручною. При покупці користувач може вибрати комплект поставки: зі стандартним об’єктивом, з одним з чотирьох опціональних об’єктивів з різними фокусними відстанями або без об’єктива.