Флагмани samsung отримали one ui 4.0 на базі android 12

39

Компанія samsung все ж випустила тестову збірку one ui 4.0 на базі операційної системи android 12 для флагманських смартфонів galaxy s21.

Що відомо?

На початку місяця південнокорейське і німецьке представництва анонсували швидкий вихід тестової збірки програмного забезпечення. Реліз очікувався 9 вересня, але був з невідомих причин відкладений на невизначений термін, а компанія принесла вибачення.

14 вересня samsung офіційно оголосила про старт поширення one ui 4.0 beta на android 12 для galaxy s21, galaxy s21+ і galaxy s21 ultra. Спочатку взяти участь у тестуванні могли тільки жителі сша, але трохи пізніше компанія допустила користувачів з китаю, південної кореї, індії, німеччини, сполученого королівства та польщі.

Щоб отримати one ui 4.0 beta з android 12, потрібно зареєструватися в samsung members. В офіційному списку змін є кілька пунктів:

  • перероблені віджети;
  • зручний доступ до емоджі;
  • анімовані стікери;
  • оновлений набір візуальних ефектів для підзарядки;
  • покращено додаток samsung health;
  • розширені можливості налаштування інтерфейсу користувача.

Компанія окремо відзначає підвищений рівень конфіденційності. Система буде повідомляти користувача, коли один з додатків отримує доступ до мікрофону або камері. При цьому one ui 4.0 дасть можливість дивитися історію видачі дозволів за добу і тиждень.

Оновлення для samsung galaxy s21, galaxy s21 + і galaxy s21 ultra буде розсилатися хвилями. Розмір становить майже 2,5 гб. Апдейт проносить також латку безпеки операційної системи за вересень.

Джерело: samsung