Fly випустив мультимедійний сенсорний моноблок E170

577

Fly представив елегантний Fly E170, виконаний у форм-факторі моноблок стильного чорного кольору. Fly E170 – нова модель з 2,8-дюймовим сенсорним дисплеєм, здатним відображати 262 тис. кольорів, підтримкою двох сім-карт в режимі очікування.


Fly E170

Продаж даної моделі стартують в 20-х числах липня, рекомендована ціна апарату складе 5,6 тис. рублів.

Fly E170
Fly E170

Апарат обладнаний вбудованою камерою з роздільною здатністю 2048×1536 пікселів, цифровим зумом і функцією запису відео, а також веб-камерою, контент можливо зберігати в пам’яті телефону, що підтримує карти MicroSDHC Роз’єм 3,5 мм дозволить підключити навушники. Аудіоплеєр здатний відтворювати 30 годин музики безперервно, є FM-тюнер. Акумулятор тримає заряд до 5 годин в режимі розмови і до 300 годин в режимі очікування. Телефон відрізняється наявністю 64-тональної поліфонії. Користувач може встановити будь-яку мелодію в якості рінгтона, скориставшись інтернетом або Bluetooth. Для віртуального спілкування в моделі Fly E170 передбачено наявність E-mail клієнта, WAP і GPRS модему.

Fly E170 підтримує JAVA, в ньому встановлені додатки Nimbuzz (що це таке), iDeaWidgets і opera mini. Завдяки iDeaWidgets Fly E170 забезпечує легкий доступ до таких популярних інтернет-ресурсів, як «Однокласники», «В контакті», ” знайомства «Mamba», прогноз «GisMeteo», «LiveJournal», «Twitter», «Facebook», курси валют ЦБ РФ, «Афіша: Кіно», «Анекдоти з Росії», бронювання квитків в кінотеатрах і багато іншого.

У Fly E170 є органайзер з функціями нагадування, завдань, конвертером валют, календарем, будильником і калькулятором, а також телефонна книга з пам’яттю на 1 тис. номерів і додатковою пам’яттю двох сім-карт.