Foxconn анонсував створення трьох прототипів власного електромобіля

35

Тайванська компанія foxconn, яка нещодавно оголосила про намір випускати власні електромобілі , представила три прототипи. До їх числа увійшли два легкових автомобіля типу седан і один електробус. Комерційний випуск перших зразків повинен стартувати до наступного року.

Всі три моделі електромобілів foxconn були створені в співдружності з компанією yulon motors, що є найбільшим автовиробником тайваню. Ця компанія відома тим, що виробляє автомобілі nissan і mitsubishi за ліцензією для внутрішнього тайванського ринку.

Крім того, yulon motors володіє відомим преміум-брендом luxgen. У 2011 році автомобіль “luxgen 7 suv «був удостоєний ряду престижних тайваньських нагород, таких як:» золота медаль за якість«,» король популярності і якості«,»вибір yahoo”. Компанія luxgen motor co була учасником міжнародного московського автомобільного салону (ммас 2012).

У числі представлених моделей foxconn-бізнес-седан (model e), позашляховик (model c) і електробус для транзитних перевезень (model t).

Як повідомляє виробник, розробка всіх прототипів велася під прицілом створення еталонних зразків. Це такі моделі, які можна не тільки масово виробляти, а й масштабувати і добудовувати для масового виробництва іншими брендами. В рамках підготовки прототипів була розроблена відкрита програмна і апаратна платформа, яка об’єднує всіх учасників консорціуму foxconn mih consortium.

Очікується, що масове виробництво електробусів model t почнеться в 2022 році. Цей автобус отримає запас ходу 400 км і максимальну швидкість 120 км/ч.він буде оснащений рядом передових технологій, включаючи засоби попередження для пішоходів. Його корпус буде мати високу ударостійкість. Експлуатація електробуса foxconn виявиться можлива в широкому діапазоні температур.

Випуск позашляховика model c почнеться до 2023 року. За попередніми даними, його ціна складе близько 35 700 доларів. Седан model e матиме запас дальності ходу в 750 км. Про терміни випуску цього бізнес-автомобіля не повідомляється.

Інвестиційні витрати foxconn також передбачають будівництво заводів з виробництва електромобілів в сша. Як повідомляє foxconn, в їх плани входить придбання заводу в лордстауні, штат огайо.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також: