Foxconn представив неттопи на нових процесорах Intel Atom

465

Компанія Foxconn оголосила про вихід на російський ринок доступних неттопів NetBox-nT425, NetBox-пТ425Н і NetBox-nT525 на основі найбільш потужних моделей процесорів Intel Atom.


NetBox-nT525

На основі найпростішої моделі NetBox-nT425 можна зібрати домашній або офісний комп’ютер. Потужності встановленого в корпус одноядерного процесору Intel Atom D425 вистачить для роботи з офісними програмами, перегляду інтернет-сайтів. Більш потужна модифікація NetBox-nT425H пропонує роз’єм HDMI для виведення зображення на додаток до стандартного порту VGA. Нарешті, третя новинка NetBox-nT525 крім додаткового роз’єму HDMI використовує двоядерний процесор Intel Atom D525 ? система підійде для складання невеликого домашнього медіацентру. Процесори усіх трьох новинок працюють на частоті 1,8 ГГц. З новими, більш швидкісними процесорами неттопи стали помітно швидше моделей попереднього покоління.

Комп’ютери зібрані в мініатюрних тонких корпусах (190х135х25 мм, вага 0,45 кг) чорного або білого кольору і споживають мінімальну кількість енергії. Пристрої можна закріпити на задній панелі РК-монітора за допомогою VESA-сумісний отворів.

Корпусу неттопів вміщують один 2,5-дюймовий жорсткий диск і одну планку оперативної пам’яті SO-DIMM DDR2 667/800 МГц — вибір накопичувача і пам’яті залишається за покупцем. Додатково можна придбати тонкий зовнішній привід з підтримкою запису DVD і контролер бездротових мереж Wi-Fi 802.11 b/g.

На корпусах неттопів розміщено по шість портів USB 2.0 для підключення периферії, аудіопорти, роз’єм VGA для виведення зображення (плюс HDMI в старших моделях), гігабітний мережевий порт Ethernet. На передній панелі неттопів знаходяться отвори вбудованого кардрідера та всі необхідні індикатори роботи.

Новинки з’являться у продажу в кінці жовтня за рекомендованою ціною 6,4 тис. руб за Foxconn NetBox-nT525, 5,8 тис. руб за Foxconn NetBox-nT425H і 5,5 тис. рублів за Foxconn NetBox-nT425.