Foxconn випустив елегантні Barebone-платформи

380

Компанія Foxconn оголосила про випуск елегантних barebone-систем R10-D1 і R10-D2 на основі материнських плат miniITX з економічними процесорами Intel Atom (Pine View D).

Дві нові моделі призначені для складання домашніх або офісних систем — комп’ютери займають небагато місця, не гріються, не шумлять і споживають мінімальну кількість енергії. Незважаючи на компактні розміри, системи пропонують достатню потужність для повноцінної роботи в мережі Інтернет, прослуховування музики і редагування офісних документів.

Комп’ютери зібрані у стильних чорних корпусах з чорними стінками і сірими вставками на передніх панелях. Конструкція передбачає як горизонтальне, так і вертикальне розміщення завдяки спеціальним стійок в комплекті поставки. На передній панелі обох barebone-комп’ютерів є пара роз’ємів USB 2.0, а також аудіопорти для більш зручного підключення навушників або мікрофона.

Платформи Foxconn R10-D1 і R10-D2 оснащені материнськими платами Foxconn D41S і D51S. Перша модель використовує одноядерний процесор Intel Atom D410, друга — більш потужний двоядерний Intel Atom D510 для тих, хто любить запускати кілька додатків одночасно. Материнські плати R10-D1 і R10-D2 підтримують установку до 4 Гб оперативної пам’яті DDR2 667/800 МГц, підключення двох пристроїв до роз’ємів SATA2. Питання вибору жорсткого диска, пам’яті і приводу оптичних дисків залишаються за покупцем — корпусу вмістять один привід у форм-факторі 5,25 дюйма один зовнішній кард-рідер у відсік 3,5 дюйма, а також один внутрішній вінчестер на 3,5 дюйма.

За вивід звуку відповідає вбудований 5.1-канальний HD-аудіокодек, для підключення периферії доступний один додатковий роз’єм PCI.

Новинки з’являться у продажу в кінці червня за ціною 130 доларів за Foxconn R10-D1 і 140 доларів за Foxconn R10-D2.