Fujifilm представила фотокамеру FinePix X100

424

Компанія Fujifilm представила нову цифрову фотокамеру FinePix X100 з сенсором APS-C CMOS, об’єктивом Fujinon з фіксованою фокусною відстанню 23 мм і новим гібридним видошукачем Hybrid Viewfinder. Дана модель надійде в продаж на початку 2011 року.


Fujifilm FinePix X100

Дана фотокамера оснащується новітнім процесором EXR. Гібридний видошукач (Hybrid Viewfinder) камери FinePix X100 поєднує в собі оптичний видошукач, який використовується в плівкових фотоапаратах високого класу, таких як 35-мм камери або камери середнього формату, і електронний видошукач, зустрічається в цифрових фотокамерах з одним фіксованим об’єктивом або беззеркальних фотокамерах. Завдяки інтеграції призми для РК-дисплея з роздільною здатністю 1440 тис. точок в оптичному видошукачі типу Reverse Galilean гібридний видошукач здатний показувати на дисплеї знімається кадр і різні дані про зйомки. Він також може використовуватися в якості високоякісного електронного видошукача для створення і відтворення знімків і відео. Користувачі можуть миттєво перемикатися між зображеннями оптичного та електронного видошукача натисненням однієї кнопки. Новий гібридний видошукач надає широкі можливості для фотозйомки в різних умовах.

Верхня і нижня частина корпусу виконані з магнієвого сплаву (напіврідке металеве лиття). Всі регулятори на верхній частині камери виготовлені з металу. Завдяки використанню традиційних «ручних» регуляторів користувачі можуть змінювати параметри зйомки, не включаючи камеру.