Fujitsu анонсувала недорогий NAS-сервер

453

Компанія Fujitsu випустила новий недорогий NAS-сервер CELVIN Q800, який представляє собою моноблочну мережеву систему зберігання даних (NAS), призначену для локального резервного копіювання даних і спільного доступу до них. Нова система, орієнтована на компанії малого та середнього бізнесу, а також на працівників домашніх офісів, надає гнучкі, централізовані кошти організації спільного доступу комп’ютерів і користувачів до даних по локальній мережі.


NAS-сервер Fujitsu CELVIN Q800

NAS-сервер CELVIN Q800 стане простим, безпечним централізованим сховищем, надають безлічі користувачів високошвидкісний доступ до часто використовуваних даних, наприклад до баз даних, записів про клієнтів і систем електронного замовлення продукції в компаніях малого і середнього бізнесу. NAS-сервер Fujitsu CELVIN адресований компаніям, чиї дані в даний час об’єднані в пули на базі менш надійних або менш швидкісних запам’ятовуючих пристроїв, таких як USB-диски або диски файлових серверів. З переходом на виділений NAS-сервер замовники можуть скористатися перевагами більш високої швидкості передачі даних і меншого часу відгуку.

На додаток до високої швидкості передачі даних по мережах Ethernet покупці отримають більш високий рівень надійності завдяки двом копій операційної системи на модулях DoM (Disk on Memory). Крім того, два порти Gigabit і новий масив RAID забезпечать додатковий захист даних.

Підтримка різних платформ Windows, Mac і Linux/Unix буде корисною для швидкозростаючих компаній. Компаніям, яким потрібно пересилання файлів великого об’єму, NAS-сервер CELVIN Q800 дозволить використовувати переваги «крос-платформних» функцій для організації спільного доступу до файлів різних корпоративних клієнтів і вирішувати проблеми несумісності платформ. Крім того, NAS-сервер CELVIN Q800 в якості опції підтримує Joomla – систему управління контентом на базі інтегрованого SQL (Structured Query Language).

При необхідності ємність сервера можна збільшити в два рази (максимум до 8 Тбайт), додавши друге пристрій CELVIN Q800.

Поставки сервера CELVIN NAS Q800 в країни регіону EMEA і в Індію почнуться з 1 листопада 2010 р. Ціни складуть від 750 до 1,3 тис. євро залежно від конфігурації жорстких дисків.