Fujitsu Lifebook AH530: ногутбук з дискретним графічним адаптером

420

Компанія Fujitsu представила нову модель ноутбука Lifebook AH530, оснащену дискретним графічним адаптером з 1 Гб виділеної відеопам’яті. Ноутбук Lifebook AH530 GFX призначений для користувачів, які працюють з ресурсоємними графічними і видеоприложениями.


Fujitsu Lifebook AH530

Користувачі Lifebook AH530 GFX оцінять всю міць графічного адаптера ATI Mobility Radeon HD550v з виділеної відеопам’яттю об’ємом 1 Гб при запуску ресурсоємних графічних додатків і при обробці відео. Користувачі можуть вибрати модель з приводом Blu-ray Disc або DVD. Крім того, ноутбуки Fujitsu Lifebook AH530 GFX оснащені новими процесорами Intel Core.

Як і стандартний ноутбук Fujitsu Lifebook AH530, модель GFX оснащена 15,6-дюймовим (39,6 см) широкоекранний РК-дисплеєм високої чіткості і виходом HDMI для перегляду зображень на зовнішньому екрані.

Ноутбук Fujitsu Lifebook AH530 GFX має плоский корпус, виконаний у двох колірних гамах: глянцево-чорного і чорнильно-синій. Стильна і досить функціональна клавіатура відрізняється підвищеною надійністю – вона захищає ноутбук від пролитої рідини – і зручністю використання завдяки наявності повнорозмірного цифрового блоку.

Перші поставки Fujitsu Lifebook AH530 GFX заплановані на серпень. Вартість варіюється в залежності від регіону і конфігурації системи. Початкова ціна становить 25 тис. рублів.