Fujitsu поповнила лінійку proGREEN

487

Компанія Fujitsu оголосила про те, що модельний ряд рішень proGREEN поповнився двома ПК Esprimo, двома ноутбуками Lifebook і двома робочими станціями Celsius.


Fujitsu proGREEN

Сімейство високопродуктивної енергозберігаючої продукції Fujitsu має відмітний знак – логотип proGREEN. Цей логотип підтверджує, що в системах реалізовані такі енергозберігаючі функції, як інструменти управління живленням, і встановлені процесори з оптимізованим енергоспоживанням (технологія Intel vPro), включаючи процесори Intel Core i5 і i7 vPro. Крім того, всі ці системи мають сертифікат Energy Star 5.0.

Потужні ПК proGREEN Esprimo E9900 і Esprimo P9900 призначені для тих користувачів, яким потрібні сучасні та енергоефективні рішення. Вони включають в себе новий процесор Intel Core i5 vPro, блок живлення з ККД до 89% і технологію 0-Watt для зниження рівня енергоспоживання, яка дозволяє економити більше 10% енергії порівняно з ПК попереднього покоління. Системні плати, які не містять галогенів, дозволяють зменшити обсяг токсичних хімічних речовин, використовуваних у виробництві.

Два ноутбуки серії Lifebook – Lifebook E780 та Lifebook S710 – є новими моделями в рамках модельного ряду proGREEN, призначеними для мобільних користувачів. Покупцям пропонуються моделі з двома варіантами розмірів дисплея: 14 і 15,6 дюйма. Дані моделі мають сертифікат Energy Star 5.0 і відрізняються до 25% більш високою енергоефективністю в порівнянні з попередніми моделями. Додаткова економія енергії досягається за рахунок використання адаптера для підключення до мережі змінного струму (з ефективністю на рівні 87%), енергозберігаючого світлодіодного підсвічування і кнопки Fujitsu EcoButton, яка відключає допоміжні компоненти в економічному режимі, збільшуючи тривалість роботи від батарей майже на годину. Таке підвищення ефективності дозволяє досягти великої тривалості роботи в мобільному режимі – до 18 годин для ноутбука Lifebook E780 з двома батареями. А для підвищення безпеки мобільних користувачів ці моделі оснащені модулем ATP (Advanced Theft Protection) компанії Fujitsu.

У нову лінійку включено також дві потужні робочі станції: настільна робоча станція Celsius W280 і мобільна робоча станція Celsius H700 з графічним адаптером Nvidia. Обидві робочі станції оснащені високопродуктивними процесорами Intel Core i7. Крім того, обидві моделі пройшли сертифікацію Energy Star.