Fujitsu випустила нові планшетні ноутбуки серії Lifebook T

610

Компанія Fujitsu представила нові планшетні ноутбуки серії Lifebook T. Нові моделі Lifebook підходять для мобільних користувачів, які завжди знаходяться поза офісом. Нові моделі з 12,1-дюймовим екраном Lifebook T730 та Lifebook TH700 оснащуються приймачами GPS (опціонально), а також такими засобами мобільного зв’язку, як 3G/UMTS, WLAN і Bluetooth. Ще більше цікавихнови на сайті http://odissey.net.ua/


Fujitsu Lifebook T730

Моделі серії Lifebook T важать близько 1,8 кг. Крім того, нові планшетники забезпечують високу швидкість роботи завдяки новітнім потужним процесорам сімейства Intel Core 2010 року, твердотільних дисків (опція) з мінімальним часом відгуку, а також завдяки великому об’єму оперативної пам’яті для запуску самих ресурсоємних додатків.

Висока гнучкість роботи забезпечується за рахунок сенсорного екрану з можливістю повороту в двох напрямках, сучасної технології сенсорного введення, реалізованої в ОС Windows 7, а також за рахунок модульного відсіку, в який можна встановити на вибір привід DVD, другу батарею, комбінований привід Blu-ray Disc або другий жорсткий диск. Ці моделі можуть працювати цілий день навіть при використанні однієї батареї. Це досягається завдяки збільшення часу роботи від батарей і вбудованим енергозберігаючим функціям, таким як Ambient Light Sensor (датчик зовнішнього освітлення), який налаштовує яскравість екрану залежно від освітлення.

Моделі Lifebook T730 і TH700 дозволять постійно залишатися на зв’язку завдяки вбудованому модулю широкосмугового зв’язку 3G/UMTS (опція) і Bluetooth. Швидкість завантаження даних при використанні бездротового мережевого адаптера стандарту N сягає 7,2 Мбіт/с. Крім того, вбудований модуль GPS завжди допоможе мобільним користувачам прокласти найкоротший шлях до наступного пункту призначення.

В обох моделях планшетних Fujitsu Lifebook реалізована біометрична аутентифікація. Крім цього, обидві моделі можуть оснащуватися рішенням Advanced Theft Protection. Воно дозволяє дистанційно блокувати загублений або вкрадений ноутбук і прати конфіденційні дані. Пошук такого ноутбука помітно спрощується завдяки тому, що його поточне місцезнаходження завжди відомо.