Fujitsu випустила «зелену» клавіатуру

431

Компанія Fujitsu представила першу клавіатуру, розроблену із застосуванням поновлюваних матеріалів за технологією лиття під тиском. Нова методика виробництва дозволяє зменшити обсяг викидів вуглекислого газу за рахунок відмови від використання пластмасових компонентів. У новій клавіатурі 45% компонентів виготовлені з відновлюваних матеріалів, а не з пластмаси, що забезпечує екологічно ефективне виробництво та зменшення споживання продуктів на основі нафти. Крім того, нова екологічна клавіатура Fujitsu має невисоку ціну, порівнянну з аналогічними моделями, виготовленими з пластмаси.


Fujitsu KBPC PX ECO

Клавіатура Fujitsu KBPC PX ECO практично не відрізняється від пластмасових аналогів і так само стійка до впливу пролитої рідини. При цьому два основних компонента клавіатури складаються з повністю біологічно розкладаються матеріалів. Підставка для рук виконується з матеріалу ARBOFORM, вихідною сировиною для якого є суміш лігніну (побічного продукту переробки целюлози) і натуральних волокон з добавками. Підстава клавіатури повністю зроблено з матеріалу BIOGRADE – різновиди ацетату целюлози. У повній відповідності з концепцією екологічної безпеки USB-кабель клавіатури також не містить полівінілхлориду.

Клавіатура має п’ять додаткових програмованих кнопок, що дозволяють одним натисканням запускати популярні додатки. Знімна підставка для рук на дотик тепліше пластмаси, а самі клавіші мають ергономічну конструкцію.