Galaxy s22 ultra на exynos 2200 в тестах поступився snapdragon 8 gen1

40

Процесор samsung exynos 2200 повинен вражати своїми графічними можливостями, але ось центральний процесор поки не радує. Згідно з останнім витоку даних, майбутній флагманський смартфон південнокорейського виробника на власному процесорі протестували на швидкість. Galaxy s22 ultra з модельним номером sm-s908b на процесорі exynos 2200 з’явився в geekbench 5. Результати одноядерного і багатоядерного тестування виявилися далекі від рекордних. Вони склали 691 і 3167 балів відповідно. Згідно з минулим витоком, смартфон на процесорі snapdragon 8 gen1, раніше відомому як snapdragon 898, значно швидше.

Причин слабких результатів може бути кілька. Зокрема, це може бути не остаточна версія програмного забезпечення на смартфоні або не фінальний зразок процесора. У тестах ядро cortex-x2 працювало на частоті 2,5 ггц, а cortex-a710, а на частоті 2,52 ггц. При цьому найбільш потужним вважається перше з цих ядер, але частота виявилася нижче. Це може пояснювати слабкі підсумкові результати в тестах. Також бенчмарк показав об’єм оперативної пам’яті 8 гб, хоча базова модель нинішнього galaxy s21 ultra має 12 гб пам’яті.

Можливо, samsung збирається трохи знизити ціну, скоротити витрату ресурсів програмним забезпеченням і збільшити автономність. Залишається дочекатися появи смартфонів і подивитися на остаточне можливості цих процесорів, в тому числі графічні.