Gembird CAM77IP LAN: недорогий керований сторож

526

Компанія Wersa представила новинку – IP-камеру CAM77IP LAN з можливістю віддаленого управління об’єктивом камери через інтернет.


Gembird CAM77IP LAN

IP камера Gembird CAM77IP LAN – пристрій спостереження, яке легко встановлюється і підключається до внутрішнього WEB-сервера і доступно для управління в будь-який час доби. Gembird CAM77IP підключається безпосередньо до місцевої широкосмугової мережі. Використовуючи інтернет-браузер, користувач може отримувати зображення від пристрою і керувати ним, використовуючи протоколи мережі підтримки, такі як DHCP, PPPoE, DDNS, NTP (Network Time). Камера використовує апаратне прискорення, функції детекції руху і нічного бачення.

Gembird CAM77IP LAN
Gembird CAM77IP LAN

Gembird CAM77IP LAN підходить як для офісного, так і для домашнього використання. Завдяки Gembird CAM77IP LAN можна дізнатися, що відбувається в залишеній вами квартирі або автомобілі з будь-якої точки світу, набравши відповідний адресу в браузері. При умові, що ви можете увійти всередину своєї домашньої мережі, і там вже ввести IP-адресу камери. Максимальна роздільна здатність зйомки складає 640×480 крапок.

Адміністратор володіє всіма правами, користувач може вести запис, а гостю залишається тільки роль мовчазного спостерігача. Той, хто не знає пароля, відповідно, не отримає доступу до вашої камері і записів.

Новинка володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, не потрібно відкривати декілька програм і виробляти безліч перемикань з меню в меню. Через інтернет можна обертати об’єктив камери, зумувати зображення, стартувати запис і т. п.

Дана система спостереження захищена від підключення третіми особами і забезпечує безпеку у використанні.

Орієнтовна роздрібна ціна Gembird CAM77IP LAN – 2,4 тис. рублів.