Genius FaceCam 1320: веб-камера для безпечного спілкування

432

На російський ринок виходить веб-камера з функцією захисту від несанкціонованого доступу Genius FaceCam 1320.


Genius FaceCam 1320

Ключова особливість моделі – наявність функції IPM, що дозволяє протистояти спробам несанкціонованого доступу до веб-камері. Особливо актуальною ця опція стане для представників бізнесу, які піклуються про конфіденційність переговорів в мережі.

Пристрій оснащений CMOS сенсором з роздільною здатністю 1,3 мегапікселя, забезпечує чітке зображення без розмитих кордонів. Для використання веб-камери не потрібно встановлювати додаткові драйвери, досить просто підключити її до комп’ютера за допомогою порту USB. Тим не менш, встановлення фірмового програмного забезпечення не виявиться марною: зокрема, спростить процес зйомки і завантаження відео на Facebook і YouTube. За допомогою пристрою можна робити моментальні фотознімки з роздільною здатністю до 1280 x 1024 пікселів.

Веб-камеру Genius FaceCam 1320 можна використовувати на всіх популярних месенджерах, таких як Skype, MSN, Google Talk, iChat, і багатьох інших. За коректну передачу звуку відповідає вбудований мікрофон.

На російському ринку новинка з’явиться в жовтні 2010 року. Орієнтовна роздрібна ціна веб-камери Genius FaceCam 1320 складе близько 800 рублів.