Genius випустила нові графічні планшети

498

На російський ринок виходять графічні планшети Genius MousePen M508 і MousePen M508W (бездротовий модифікація).


Genius MousePen M508

Робоча область пристрої розміром 12,5×20 см володіє роздільною здатністю 4000 lpi і 1024 рівнями чутливості до натискання пера, дозволяючи малювати, редагувати фотографії чи підписувати повідомлення електронної пошти з максимальним комфортом.

Genius MousePen M508W
Genius MousePen M508W

Планшет Genius MousePen M508 може поорхвастаться зручним сенсорним «колесом», прокручуючи яке можна швидко змінювати масштаб редагованого зображення. На верхній панелі пристрою розташовані 4 кнопки швидкого доступу: ластик, відміна дії, вибір типу кисті і створення нового шару малюнка.

Володарі бездротового планшета Genius MousePen M508W зможуть безперешкодно працювати у декількох метрах від системного блоку: навіть якщо натхнення відвідає їх на дивані, ніщо не завадить тут же, не встаючи, накидати ескіз малюнка. У верхній частині планшета розташований індикатор, що повідомляє про рівень заряду батареї. На цьому пристрої також є 4 «гарячі клавіші», однак, призначення у них інше, ніж у спорідненої моделі: прокрутка вгору і вниз, доступ на робочий стіл, режим Flip 3D.

Крім стандартних кнопок швидкого доступу, кожна з моделей оснащена тринадцятьма програмованими клавішами. В комплект входить ергономічна безпровідна миша.

На російському ринку новинки з’явилися в листопаді 2010 року. Орієнтовна роздрібна ціна планшета Genius MousePen M508 становить 4,4 тис. рублів; бездротовий планшет MousePen M508W обійдеться російському покупцеві в 6,3 тис. рублів.