Gmini HDR1100H: FullHD мережевий рекордер з гібридним тюнером

450

Компанія Gmini представила мережний програвач HDR1100H, який повинен стати наступником популярної моделі Gmini HDR1000D. Новинка відрізняється рядом апаратних і програмних удосконалень, але головне — вона оснащена новим гібридним (аналог+цифра) ТБ-тюнером.


Gmini HDR1100H

Gmini HDR1100H крім європейського цифрового телевізійного стандарту DVB-T підтримує основною для Росії аналоговий стандарт мовлення (PAL/SECAM). Особливість конструкції полягає в стикуванні аналогового тюнера з сучасним Full HD-чіпсетом, яка вимагала від розробників ряду неординарних рішень. В результаті зусилля були винагороджені сторицею: при перегляді звичайного телемовлення можна використовувати всі «чарівні» функції, властиві рекордерам Gmini MagicBox — перемотування назад, паузу і запис у відмінній якості.

Gmini HDR1100H
Gmini HDR1100H

Новий програвач випускається елегантному вертикальному корпусі з великим 2-дюймовим кольоровим дисплеєм на передній панелі — в точності, як у попередньої моделі. І хоча зовні їх можна сплутати, в начинці HDR1100H відбулися зміни. «Мотором» пристрою є оновлений мультимедійний чіп Realtek RTD1283DD+, що підтримує всі сучасні формати відео і звуку, включаючи аудіо Dolby TrueHD і DTS HD MA — це доведеться до місця при відтворенні образів Blu-ray, що програвач, зрозуміло, робить з легкістю.

Gmini HDR1100H
Gmini HDR1100H

Як і годиться старшої моделі Gmini HDR1100H має вельми багате оснащення. Починаючи від підтримки всіляких способів комутації (від сучасного HDMI 1.3 і до старого доброго SCART) і закінчуючи великим вибором джерел. Усередині пристрою є відсік для 3,5-дюймового жорсткого диска, носій можна також підключити через USB-порт або відтворювати мультимедійні файли прямо з локальної мережі через Ethernet або Wi-Fi (за допомогою опціонального USB-адаптера).

Програвач HDR1100H так само підтримує численні Інтернет-сервіси. Він дозволяє читати новинні і гумористичні стрічки, дивитися трансляції YouTubeи IPTV, слухати інтернет-радіо, розглядати фотографії в альбомах Flickr і Picasa, а так само виконує функції torrent-клієнта, дозволяючи завантажувати файли на внутрішній жорсткий диск.

Gmini HDR1100H надійшов у продаж за рекомендованою роздрібною ціною близько 8 тис. руб.