Gmini MagicBox HDP300: бюджетний HDD-медіаплеєр з підтримкою MKV

263

Компанія G-mini випустила медіаплеєр з відсіком для жорсткого диска, але без підключення до локальної мережі. Нова модель, яка називається Gmini MagicBox HDP300, варто 2,7 тис. руб.


Gmini MagicBox HDP300

Компактний, глянцевий корпус, виконаний в стильному «аеродинамічному» дизайні, гармонійно впишеться в будь-яку систему. Пристрій не має дисплея. Для управління використовується пульт ДУ в поєднанні з простим екранним меню.

Gmini MagicBox HDP300
Gmini MagicBox HDP300

Якщо у випадку з мережевим медіапрогравачем користувачу треба розбиратися з настройками Ethernet, то тут достатньо підключити плеєр з встановленим жорстким диском до USB-порту комп’ютера і він автоматично розпізнається, як зовнішній HDD. Крім цього на HDP300 можна відтворювати мультимедійні файли з USB-дисків і карт пам’яті. Відсік з одним USB-роз’ємом і кардрідером зручно розташовується на передній панелі за захисною дверцятами.

Завдяки процесору NSI HD100 з тактовою частотою 400 МГц медіаплеєр легко відтворює важкі відеоформати стандарту FullHD, закодовані всіма основними кодеками, включаючи H. 264 в контейнері MKV. Крім цього підтримуються передові формати аудіо, включаючи кодеки стиснення без втрат FLAC і APE. За допомогою програвача можна навіть організувати слайдшоу з ефектами переходів і музичним супроводом.

Для підключення до телевізора краще використовувати порт HDMI 1.3. На комутаційній панелі також присутні цифровий коаксіальний аудіовихід і лінійний вихід з «композитом».