Gmini MagicBox HDP300: бюджетний HDD-медіаплеєр з підтримкою MKV

58

Компанія G-mini випустила медіаплеєр з відсіком для жорсткого диска, але без підключення до локальної мережі. Нова модель, яка називається Gmini MagicBox HDP300, варто 2,7 тис. руб.

Gmini MagicBox HDP300
Gmini MagicBox HDP300

Компактний, глянцевий корпус, виконаний в стильному «аеродинамічному» дизайні, гармонійно впишеться в будь-яку систему. Пристрій не має дисплея. Для управління використовується пульт ДУ в поєднанні з простим екранним меню.

Gmini MagicBox HDP300
Gmini MagicBox HDP300

Якщо у випадку з мережевим медіапрогравачем користувачу треба розбиратися з настройками Ethernet, то тут достатньо підключити плеєр з встановленим жорстким диском до USB-порту комп’ютера і він автоматично розпізнається, як зовнішній HDD. Крім цього на HDP300 можна відтворювати мультимедійні файли з USB-дисків і карт пам’яті. Відсік з одним USB-роз’ємом і кардрідером зручно розташовується на передній панелі за захисною дверцятами.

Завдяки процесору NSI HD100 з тактовою частотою 400 МГц медіаплеєр легко відтворює важкі відеоформати стандарту FullHD, закодовані всіма основними кодеками, включаючи H. 264 в контейнері MKV. Крім цього підтримуються передові формати аудіо, включаючи кодеки стиснення без втрат FLAC і APE. За допомогою програвача можна навіть організувати слайдшоу з ефектами переходів і музичним супроводом.

Для підключення до телевізора краще використовувати порт HDMI 1.3. На комутаційній панелі також присутні цифровий коаксіальний аудіовихід і лінійний вихід з «композитом».