Gmini представила в Росії домашній мережевий медіаплеєр

302

Компанія Gmini повідомила про виведення на російський ринок нової моделі домашнього мережевого медіаплеєра MagicBox HDP890. Новинка побудована на базі сучасної мультимедійної платформи Realtek, і призначається для цінителів кінематографічного мистецтва, які люблять переглядати фільми у форматах високої чіткості.


Gmini MagicBox HDP890

Медіаплеєр MagicBox HDP890 виконаний у витонченому корпусі, і орієнтований на використання з сучасною аудіо/відео технікою. Основною для Gmini MagicBox HDP890 послужила платформа Realtek RTD1073DD, головним елементом якої є 400 МГц MIPS-процесор. Плеєр здатний відтворювати відеофайли практично всіх відомих форматів, включаючи MKV, AVI і M2TS в режимі високої чіткості, забезпечуючи виведення зображення з роздільною здатністю до 1080p. Апарат оснащений функцією DTS Downmix, що дозволяє перетворювати багатоканальну звукову доріжку формату DTS у двоканальний режим (стерео). Завдяки цій особливості стає можливим підключати MagicBox HDP890 безпосередньо до телевізора, оминаючи дорогі ресивери.

Передня панель MagicBox HDP890 укомплектована повноцінним кольоровим рідкокристалічним дисплеєм з діагоналлю 1,8 дюйма. Дисплей використовується для відображення основної інформації про відтворюваний файлі, а також дублює інтерфейс основного меню, виведеного на телевізор. Підключення до апаратури може бути здійснено як за допомогою сучасного цифрового виходу HDMI 1.3, так і за допомогою звичних аналогових інтерфейсів. При бажанні, можна здійснити виведення звукового сигналу в цифровій формі, для цієї мети на задній панелі розташований коаксіальний вихід. Пристрій також оснащений мережевим інтерфейсом, слотом для карт пам’яті, який працює з більшістю відомих форматів, і двома USB-портами, які можуть бути використані для підключення зовнішніх накопичувачів.

Медіаплеєр Gmini MagicBox HDP890 вже надійшов у продаж. Його рекомендована роздрібна вартість становить 6,5 тис. рублів.