Gmini розширила модельний ряд електронних книг

350

Компанія Gmini поповнила свій модельний ряд електронних книг. Новинка MagicBook M6 виконана в чорно-білому корпусі товщиною 10.3 мм і вагою 239 м з урахуванням вбудованої батареї; у ньому використовується технологія електронного чорнила E-Ink VizPlex, що робить його безпечним для очей і забезпечує тривалий час роботи від акумулятора. Пристрій оснащений 6-дюймовим екраном E-Ink з роздільною здатністю 800х600 пікселів, здатним відображати до 16 градацій сірого, завдяки чому MagicBook M6 підійде не тільки для читання, але і для перегляду фотографій у форматах JPG, GIF, PNG або BMP.


Gmini MagicBook M6

Gmini MagicBook M6 підтримує як звичайні текстові формати з розміткою і без — TXT, PDF, RTF і HTML, так і спеціалізовані бібліотечні формати з обкладинками, зручним биттям на глави і наочним змістом ePUB і FB2. Крім цього компанія Gmini надає користувачам можливість оновлення ПЗ для роботи з файлами у форматі djvu, mobi, ZIP і RAR, а незабаром обіцяє підтримку форматів Microsoft офісу: DOC, XLS і PPT. Завантажити книги та інші мультимедійні файли можна через miniUSB-порт при підключенні до ПК, при цьому для зберігання використовуються карти пам’яті microSD ємністю до 32 Гб.

«Рідер» MagicBook M6 русифікований. Це стосується не тільки перекладу меню, але і набору шрифтів. Якщо ж ні одна з вбудованих стіна не влаштує, користувачу надана можливість завантаження власних шрифтів формату TrueType.

Керувати «рідером» досить просто: найбільш часто використовувані функції прив’язані до власних клавіш на кнопкової панелі і до клавіш джойстика з центральною клавішею підтвердження. Наприклад, за допомогою клавіш джойстика можна легко збільшувати або зменшувати розмір шрифту і перегортати сторінки під час читання. Перегортати сторінки можна також двома великими клавішами праворуч від екрану. Екран «рідера» автоматично розгортається по команді від гравітаційного датчика, проте цю функцію можна відключити і розгортати дисплей при необхідності вручну через контекстне меню.

Новинка відтворює аудіофайли у форматах MP3, WMA, OGG, WAV і оснащений FM-тюнером. Музику можна слухати в фоновому режимі одночасно з читанням. Для виведення звуку використовуються навушники, підключені до 3,5-мм роз’єму, або два вбудованих динаміка, що забезпечують стереозвук.

Вбудованого ємного акумулятора на 1400 маг вистачить, щоб прочитати більше 10 книг (точне число залежить від кількості сторінок у книзі і розміру шрифту), адже екран E-Ink VizPlex витрачає енергію тільки при перегортанні сторінок. До повного розряду батареї можна переглянути 8 тис. сторінок, прослуховувати FM-радіо протягом 20 годин або музичний програвач — протягом 10 годин.

У комплект поставки входять: зарядка, навушники, чохол під колір самого «рідера» та карта пам’яті на 2 Гб. Рекомендована вартість Gmini MagicBook M6 становить 8 тис. рублів.