Gmini виходить на російський ринок з мережевим HD-плеєром

211

Компанія Gmini оголосила про початок своєї діяльності на території Російської Федерації в сегменті споживчої електроніки класу HD медіаплеєрів, і представила нове рішення MagicBox HDR1000D, покликане стати основним елементом системи домашнього кінотеатру.


Gmini MagicBox HDR1000D

На російському ринку компанія Gmini стартує з новим пристроєм, багатофункціональним мережевим HD-медіаплеєром MagicBox HDR1000D. Серцем системи є новітній відеопроцесор Realtek RTD1283DD, що працює на тактовій частоті 400 МГц. Мережевий плеєр сумісний з усіма актуальними форматами аудіо-, відео – та фотофайлів. Він здатний впоратися з відтворенням відеоконтенту будь-якої якості, аж до нестиснутих файлів відео високої чіткості (BD remux). Апарат укомплектований повним набором сучасних комунікаційних інтерфейсів, завдяки чому легко інтегрується до складу системи домашнього кінотеатру будь-якого рівня, так і може підключатися до простого окремо стоїть телевізору. За допомогою вбудованого мережевого інтерфейсу плеєр може підключатися до домашньої провідної мережі, опціональний бездротової мережевий адаптер відкриває доступ до Wi-Fi.

Особливістю MagicBox HDR1000D є наявність власного тюнер цифрового телесигналу DVB-T. Даний формат є основоположним для ефірного телемовлення у всіх країнах, і поступово впроваджується і на території Російської Федерації.

Пристрій дозволяє організувати не тільки переглядати, але і запис телепередач, що надходять у форматі DVB-T. Крім цього, реалізовано всі популярні функції, доступні апаратів високого класу, зазвичай використовуються для роботи з цифровим телебаченням. Серед таких функцій – зсув по часу і прийом телепрограми з можливістю відкладеної запису. Апарат також може бути використаний для здійснення запису відеоконтенту, що надходить з будь-якого аналогового джерела, наприклад, із звичайної відеокамери.

Пристрій виконаний в компактному вертикальному корпусі і оснащений 2-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, що відображає 262 тис. квітів. Дисплей використовується для виведення необхідної інформації, що сигналізує про поточний режим роботи. На нього також відображаються відомості про відтворюваний в поточний момент файлі. Підтримуються імена файлів, що мають у своїй структурі букви кириличних алфавітів – такі написи переводяться, і відображаються латиницею в коректному написанні. Управління MagicBox HDR1000D організовано за допомогою багатофункціонального пульта. Для зручності користувачів, частина функцій продубльовано сенсорними клавішами, розташованими на корпусі самого пристрою.

Мережевий HD-медіаплеєр Gmini MagicBox HDR1000D вже надійшов у продаж. Його рекомендована роздрібна вартість становить 8 тис. рублів.