Gmini випустила нові мультимедійні програвачі

480

Сімейство мультимедійних мережевих програвачів Gmini MagicBox поповнилося двома новими моделями HDR895D і HDRS120D. Окрім багатої оснащення їх об’єднує підтримка запису відео зі вбудованого тюнера DVB-T або будь-якого зовнішнього джерела.


Gmini HDR895D

Обидва плеєра побудовані на чіпі Realtek RTD1283DD з тактовою частотою 400 МГц, чиєю потужності вистачає не тільки на декодування всіх основних відеоформатів, але і на кодування відео «на льоту». В залежності від налаштувань, записана передача кодується або у формат MPEG2 або MPEG4. Крім цього при запису з вбудованого цифрового тюнера DVB-T є можливість захоплення потоку TS без перекодування.

Gmini HDRS120D
Gmini HDRS120D

Крім ручного управління записом можливий старт по таймеру і навіть використання інтерактивного розкладу (тільки для цифрового ТБ). Не можна не відзначити також функцію зсуву у часі, яка дозволяє зупинити ефір у будь-який момент і пізніше продовжити відтворення з буфера або навіть відмотати назад і подивитися пропущений момент.

Головна відмінність між моделями полягає в наявності вбудованого сховища. Старша модель HDR895D має відсік для монтажу 3,5-дюймового жорсткого диска SATA, тоді як «малюк» HDRS120D пише на зовнішній USB-носій.

Саме відсутність вбудованого сховища дозволило зробити MagicBox HDRS120D мініатюрним. Завдяки крихітним розмірами цей плеєр легко можна взяти з собою, щоб показати кіно або фотографії в гостях з підключеного USB-диска або з мережі.

Gmini HDR895D, навпаки, спонукає до стаціонарної установки. Він оснащений яскравим 1,8-дюймовим дисплеєм, здатним відображати до 262 тисяч відтінків, так що управляти пристроєм можна і без включення телевізора: наприклад, щоб вибрати пісню або трек-лист для відтворення.

Підтримуються всі основні формати та дозволу відео (аж до 1920х1080р), а також значний список аудіоформатів, включаючи AC3, DTS (багатоканальне аудіо) і кодек зі стисненням без втрат — FLAC. Можна переглядати фотографії без обмежень з дозволу і підключати субтитри в різних форматах.

Обидва плеєра оснащені Ethernet-інтерфейсами і підтримують бездротове Wi-Fi-підключення за допомогою опціонального USB-адаптера. Крім відтворення мультимедійних даних з локальної мережі, вони надають доступ до низки популярних WEB-сервісів — IPTV-трансляціям, інтернет-радіо, новинам і RSS-потоків, прогнозами погоди, роликів YouTube, а також фотоальбомів Picasa і Flickr. Все це відкривається користувачеві через меню на екрані звичайного телевізора. Крім цього плеєри підтримують завантаження торрентів за допомогою вбудованого клієнта.

Можливості комутації у програвачів, незважаючи на різницю в габаритах, схожі. Вони підтримують HDMI 1.3, що дозволяє отримати на телевізорі або проекторі зображення найвищої якості. Є AV-входи/виходи, проте в мініатюрному HDRS120D замість класичної трійки RCA роз’ємів сигнали виводяться на спеціальний джек. Пристрої мають по парі USB 2.0 портів для підключення зовнішніх носіїв, а HDR895D — додатковий USB порт для підключення до комп’ютера, що дозволяє простіше і швидше закачати великий обсяг даних на встановлений плеєр жорсткий диск. Крім цього, є слот для карт пам’яті стандарту SD, який теж може використовуватися для відтворення мультимедійних даних.

Нові програвачі вже надійшли в продаж за рекомендованими цінами 6, тис. руб за MagicBox HDR895D і 5,1 тис. руб за MagicBox HDRS120D.