Gmini випустила новий мережевий медіаплеєр

399

Компанія Gmini представила новий мережевий медіаплеєр. Модель з індексом HDP500 побудована на базі нового чіпсету від Sigma Designs і відрізняється мініатюрним суворим корпусом. Новинка відтворює відео Full HD 1080p в різноманітних форматах як з локальної мережі, так і з внутрішнього 3,5-дюймового жорсткого диска.


Gmini HDP500

Серцем Gmini MagicBox HDP500 служить чіп Sigma Designs SMP8653 c тактовою частотою 500 МГц. Він забезпечує високу швидкодію при роботі з мережею, що є слабким місцем інших мережевих медіаплеєрів.

Список мультимедійних форматів, які підтримує Gmini HDP500, широкий. Крім основних відеокодеків, включаючи H. 264 в контейнері MKV, сюди входить безліч різновидів форматів субтитрів і аудіо зі стисненням без втрат (FLAC), що в поєднанні з оптичним портом, розташованим на тиловій панелі, робить плеєр цікавим для тих користувачів, які цінують якісний звук.

Альтернативою вбудованого Ethernet-адаптера може стати підключається опціональний Wi-Fi-адаптер, виконаний у вигляді USB-модуля. Також передбачена прийде можливість USB-підключення до ПК.

Порт HDMI 1.3 дозволить передати зображення і звук високої якості до телевізора, проектора або AV-ресивера. В більш простих інсталяціях припадуть до місця компонентний вихід, композитний вихід. При підключенні через композитний вихід знадобиться здатність вбудованих декодерів виводити мікшовані в стерео доріжки Dolby Digital і DTS.

Gmini MagicBox HDP500 не має дисплея. Плеєр повністю управляється за допомогою пульта і екранного меню.

Мережевий медіаплеєр Gmini MagicBox HDP500 вже надійшов у продаж. Його рекомендована роздрібна ціна становить 5 тис. руб.