Google готує розумний годинник pixel watch: конкурент apple watch вже на підході

37

Google збирається випустити розумний годинник pixel watch – конкурента apple watch. З чуток, нова модель може з’явитися вже в 2022 році.

Чутки про те, що google займається розробкою власної моделі розумних годинниках, з’явилися ще в 2018 році. Пізніше, в 2019 році, стало відомо, що google набирає в свою команду розробників. Їм належало займатися створенням носяться пристроїв. Однак поки не було чутно нічого про їхні досягнення.

Нові дані стали надбанням громадськості, завдяки публікації в insider. Видання повідомляє, що google працює над своїм першим розумним годинником. Компанія розробляє їх під кодовим позначенням rohan. Створенням пристроїв нового типу займається група апаратної розробки google pixel.

За чутками, нова модель розумних годин google pixel буде не схожа на фітнес-трекери fitbit – колишньої американської корпорації, виробника популярних пристроїв споживчої електроніки і носяться пристроїв для фітнесу та здоров’я. Google придбала fitbit в 2019 році за 2,1 млрд доларів, і багато хто чекав результатів від цього поглинання.

Назва нових розумних годин pixel watch поки не підтверджена, але в матеріалі insider згадується, що цей годинник буде працювати разом з телефонами pixel.

У публікації також повідомляється, що розумні годинник pixel watch отримають останню версію wear os з інтеграцією під fitbit. Ця версія ос більш відома під назвою «nightlight». Нові розумні годинник будуть здатні відстежувати стан здоров’я і допомагати в заняттях фітнесом. Їх оснастять круглим дисплеєм без будь-якої фізичної рамки. Для годинника будуть пропонуватися фірмові ремінці.

Повідомляється, що для роботи pixel watch буде потрібно щоденна зарядка. Втім, ця вимога існує для більшості інших моделей розумних годин, що працюють під управлінням wear os.

Згідно публікації the verge, розумні годинник виявляться дорожче аналогічних розробок fitbit. Їх головним конкурентом називаються apple watch.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed . Razer blackwidow v3 mini hyperspeed в компактному форм-факторі 65% пропонує відразу кілька можливостей бездротового і проводового підключення, має індивідуальну rgb-підсвічування кожної клавіші і випускається у варіантах з перемикачами razer green і yellow. Детальніше про це читайте в статті “огляд компактної клавіатури razer blackwidow v3 mini hyperspeed : перший пішов”.

читайте також: