Harman/Kardon представив комплекти домашнього кінотеатру

399

Harman/Kardon представив нові комплекти домашнього кінотеатру серії BDS. До складу серії увійшли 5 моделей комплектів домашнього кінотеатру: BDS-300, BDS-400, BDS-600, BDS-700, а також флагманська модель лінійки Harman Kardon BDS-800.


Harman/Kardon BDS-700

Кожен комплект домашнього кінотеатру BDS складається з потужного ресівера, інтегрованого з програвачем Blu-Ray дисків і FM-тюнером, комплект акустичних систем з потужним активним сабвуфером.

Harman/Kardon BDS-600 і 700 – це компактні системи. Ресивер відтворює музичні композиції і фільми практично від будь-яких джерел з дивовижною чистотою і детальністю звучання, в той час як потужний 200 Вт сабвуфер створює глибокий, насичений бас.

Завдяки фірмовій функції Dolby Virtual Speaker Technology ці системи реалістично відтворюють фільми та музичні твори, а також забезпечують об’ємне звучання.

Через додаткову док-станцію The Bridge III (не входить в комплект) системи BDS-600 і BDS-700 сумісні з популярним мультимедійним плеєром iPod.

Комплекти мають інтуїтивно зрозумілий повнокольоровий графічний екранний інтерфейс з високою роздільною здатністю і зручними підказками.

Harman/Kardon BDS-600 і BDS-700 надійдуть в продаж взимку 2010/2011 року.