HECO Victa II – еволюція знаменитої серії

449

Оновлена серія акустичних систем Victa II від німецького бренду HECO отримала технічну та візуальну модифікацію: моделі з 301 по 701 мають новий 25-мм твітер, система Klippel дозволила розширити динамічний діапазон середньочастотних динаміків, а нова обробка радує око насиченими елегантними кольорами – чорним, коричневим і бордо.

НЧ і СЧ-динаміки серії оснащені дифузорами з целюлози, що мають у своєму складі довгі деревні волокна. Цей матеріал відрізняється легкою вагою і високими демпфуючими властивостями. Завдяки потужній феритовою магнітною системою і високоякісними звуковими котушками динаміки, що забезпечують багатий бас і прозорість звучання акустичних систем. Твітер з куполом із синтетичного шовку поміщений в неглибокий рупор, що сприяє поліпшенню фазових характеристик звучання. Частотний діапазон акустичних систем HECO Victa II підходить для відтворення музики у форматі SACD.

Корпусу з MDF посилені за рахунок внутрішніх розпірок і мають закруглені краї, що сприяє зменшенню внутрішніх резонансів. В цілому конструкція забезпечує високоефективну роботу фазоинверторной системи. Завдяки розташованим на задній панелі високоякісним подвійним позолоченим акустичним клем, з можливістю Bi-wiring і Bi-amping підключення, досягається відмінна якість з’єднання з підсилювачем.

Гучномовці серії Victa II можуть бути встановлені як на металеві шипи, так і на гумові ніжки.