Hercules DJ 4Set – новий DJ-пульт для вечірок

411

На міжнародній виставці CES 2011 відбулася світова прем’єра нового DJ-рішення від компанії Hercules, яка представила DJ 4Set – повнофункціональний пристрій для дискотеки нон-стоп.


Hercules DJ 4Set

Модель має малі розміри (довжина 350 мм, ширина 250 мм). Біля пульта достатня відстань між регуляторами, а також нековзні опори, завдяки яким він не зрушується навіть під час інтенсивного мікшування.

Головна особливість пульта Hercules DJ 4Set — це 2 великих сенсорних диска. Їх розмір (120 мм в діаметрі) аналогічний розміру дисків для скретчингу на мікшерних CD-програвачах. Сенсорні датчики на поверхні розпізнають натискання руки і дозволяють виконувати операції зупинки і запуску, а також скретчинг в режимі Touch Wheel.

Окремо треба відзначити ергономічні «кільця» у підстави дисків. Це нова розробка від Hercules, яка забезпечить зручне управління модуляцією. Крім того, диски і кнопки пульта DJ 4Set оснащені зеленою і червоною підсвіткою — їх легко знайти в напівтемряві танцполу.

Аудиооснащение Hercules DJ 4Set включає в себе: 4 канали (2 для міксу, 1 стерео вихід для попереднього прослуховування), а також мікрофонний вхід з функцією talk-over для ще більшої свободи дій DJ на танцполі.

У відповідності з модними тенденціями DJ 4Set дозволяє мікшувати музику не на 2, а на 4 віртуальних деках. Активні деки позначаються індикаторної буквою (A, B, C, D). 2 музичних доріжки на 2 деках і при цьому цикл, ефект або голос на 2 інших — з DJ 4Set це можливо! 60 регуляторів в режимі 2 гру або 112 регуляторів в режимі 4 груд нададуть ді-джеям максимум волі для розкриття свого творчого потенціалу. Розташування клавіш і ручок оптимізовано для зручного і швидкого запам’ятовування. Всі регулятори працюють незалежно один від одного.

У комплекті з Hercules DJ 4Set поставляється ЗА VirtualDJ LE DJC Edition (з підтримкою 4 дек). Також пульт сумісний з будь-якими микшерными MIDI-програмами, що підтримують 2 або 4 деки.