Hercules випустив новий мікшерний пульт

424

Компанія Hercules объявbkf про вихід на російський ринок Hercules DJ Console 4-Mx — нового пульта мікшера з вбудованим аудіоінтерфейсом, великими дисками і можливістю роботи на 4 віртуальних деках. Створений для професійного використання куль підійде мобільним і радиодиджеям, а також легко впишеться в клубну сцену.


Hercules DJ Console 4-Mx

Серед особливостей пристрою можна виділити:

 • 2 великих диска з сенсорною функцією;
 • міцний металевий корпус;
 • вбудовану звукову плату, до якої можна підключити будь-аналогове обладнання;
 • зручне управління двома або чотирма віртуальними деками;
 • малі габарити для мобільних ді-джеїв.

Hercules DJ Console 4-Mx
Hercules DJ Console 4-Mx
Hercules DJ Console 4-Mx
Hercules DJ Console 4-Mx

У DJ Console 4-Mx є 2 великих диска: 120 мм в діаметрі і 19 мм у висоту. Вони аналогічні за розмірами дисків, використовуваним для скретчингу на CD-програвачах, що дозволить діджеям без проблем переходити від мікшування на комп’ютері до гри на CD-програвач і назад.

Завдяки фірмовим технологіям Hercules ці диски надійні і точні — силу тиску руки діджея визначають датчики. Диск просідає менше, ніж на 1 мм, — як на деяких CD-програвачах, або як просідає повстяна прокладка на вінілових вертушках. Можна включити сенсорний режим «Touch Wheel» (супроводжується активацією симпатичної підсвічування в центрі кожного диска), при якому скретчинг, зупинка і запуск відтворення виконується простим зміною сили тиску руки — природно і зручно, як і на реальному вінілової вертушці.

Крім верхньої поверхні, для управління може служити зовнішній край диска — його ширина, нековзне покриття та унікальний дизайн забезпечують чудовий захоплення, що означає точність і задоволення від мікшування.

Корпус пульта DJ Console 4-Mx виконаний зі сталі та алюмінію. Він міцний і витримує найбільш інтенсивні сесії мікшування, а також дає діджеям «почуття металу». В силу своїх габаритів пульт поєднує в собі портативність і, в той же час, достатню свободу управління всіма микшерными елементами, без відчуття обмеженості.

Верхня панель пульта розділена на 3 окремих зони. Вони відповідають трьом мікшерним пристроїв: двом декам і однієї мікшерні консолі, які різняться кольором (сірий/чорний), тип поверхні (шорстка/лакована) та матеріалом (алюміній/сталь).

Багатий набір органів управління DJ Console 4-Mx дозволить діджеям проявити всю багатосторонність своїх талантів. Задіяні: 89 регуляторів в режимі двох дек; понад 150 регуляторів в режимі чотирьох груд.

Три колірні зони пульта дозволяють з легкістю знаходити потрібні органи управління. Зона додавання ефектів, циклів і міток з 6 кнопками може бути збільшена вдвічі за допомогою клавіші Shift (так, що на кожній деці стає по 12 кнопок), а кругової регулятор дозволяє модулювати ефекти. Крім того, пульт Hercules DJ Console 4-Mx пропонує різні способи налаштування цих 12 кнопок: призначення функції кожній кнопці, миттєва зміна набору функцій під час мікшування, а також модулювання ефектів і тривалості циклу.

Фейдери модуляції володіють наступними характеристиками: роздільна здатність 14 біт, хід 60 мм і дві кнопки зміни діапазону для зручної роботи діджея.

20-річний досвід роботи в сфері цифрового аудіо дозволив компанії Hercules створити звукову плату, що відповідає максимуму потреб мобільних, радіо – і клубних діджеїв.

Список коннекторів включає в себе:

 • 2 незалежних стереовиходи на задній панелі, для мікшування і предпрослушивания;
 • 4 роз’єми RCA для підключення hi-fi системи або мікшера;
 • 4 монороз’єма типу джек (6,35 мм) для підключення трансляційного обладнання, з перемикачем Ground Lift на виходах 1-2 (на випадок замикання через ланцюг заземлення);
 • 1 стереороз’єм типу джек (6,35 мм) для навушників — на верхній або на передній панелі пульта, на вибір;
 • 2 аналогових стереовходи (4 входи RCA для підключення аудіоджерел;
 • -4 рівня входу: рівень phono (для вінілових вертушок), рівень consumer line (-10 дБн, для MP3-програвачів), рівень pro line (+4 дБ, для студійного обладнання) та рівень boosted pro line (+8 дБн, для самих потужних мікшерних CD-програвачів);
 • 1 мікрофонний вхід, з функцією «talk-over» — по одному роз’єму на верхній і на передній панелі, на вибір.

DJ Console 4-Mx дозволяє управляти двома або чотирма віртуальними деками, що відповідає сучасним запитам професійних діджеїв.

2 стандартні деки (A і B) на пульті DJ Console 4-Mx можна перевести в 2 інші деки (C і D) за допомогою двох кнопок Deck Switch.

Букви груд, управління якими виконується в даний момент, відображаються в зоні мікшування пульта, прямо над регуляторами гучності. При перемиканні деки всі її регулятори починають відправляти і отримувати новий набір MIDI-команд, завдяки яким програма знає, до якої віртуальної деці відноситься кожна команда.

У комплекті поставляється з пультом мікшерна програма VirtualDJ 7 LE 4-Mx від Atomix Productions, давнього партнера компанії Hercules. Графічний інтерфейс програми ідеально «підігнаний» під пульт і дозволяє мікшувати на 4 віртуальних деках як на PC, так і Mac.

Також DJ Console 4-Mx сумісний з іншими програмами для 2 і 4 дек (які підтримують повне управління через MIDI).

Hercules DJ Console 4-Mx з’явиться у продажу в грудні 2010 року.