Honda представила в Женеві концепти 3R-C і EV-N

536

На міжнародному Женевському автосалоні відбулася світова прем’єра триколісного електромобіля Honda 3R-C. Цей компактний двомісний автомобіль оснащений прозорим пластиковим ковпаком, який накриває водійське місце під час стоянки, а під час руху перетворюється в обтічний вітрозахисний екран. Повідомляється, що для захисту від негоди дизайнери 3R-C створили гнучкий чохол, який надівається на верхню частину тіла водія.


Honda 3R-C і EV-N

Дизайн електромобіля був розроблений в європейському R&D-центрі Honda в Мілані. Японська компанія позиціонує 3R-C як міський автомобіль майбутнього. Силова установка розташована максимально низько в триколісному рамі, що дозволило знизити центр ваги і поліпшити стійкість машини на дорозі.

Honda 3R-C
Honda 3R-C

Крім електричного концепту, Honda показала в Женеві ретромобіль Honda EV-N, створений за мотивами компактного Honda N360 1967 року. У кожній двері цього автомобіля розміщені новітні унициклы Honda U3-X. Силова установка EV-N складається з компактного електромотора і потужного літієво-іонного акумулятора, який здатний автоматично заряджатися від вбудованих в дах сонячних батарей, поки EV-N стоїть на парковці, повідомляє Autonews.

Honda EV-N
Honda EV-N