HT-C7550W – домашній кінотеатр з обємним звучанням від Samsung

414

Компанія Samsung Electronics представила новий домашній кінотеатр з об’ємним 5.1-канальним звуком і розвиненими мультимедійними можливостями — HT-C7550W.

Samsung HT-C7550W пропонує користувачам потужний 5.1-канальний звук. Інноваційна технологія Crystal Amplifer Pro і висока якість виконання аудіокомпонентів забезпечують чисте звучання без спотворень, наповнене багатими, насиченими відтінками. Крім того, функція Intelligent Power забезпечує динамічний і деталізоване звучання, навіть при значних змінах рівня вхідного сигналу.

Завдяки підтримці форматів Blu-ray і DVD домашній кінотеатр Samsung HT-C7550W дозволяє користувачам дивитися останні кіноновинки в найвищій якості з роздільною здатністю Full HD (1080p). Крім того, завдяки вбудованим кодекам, він підтримує всі можливі медиаформаты, включаючи MP3, WMA, WMV, DivX і XviD.

Крім перегляду фільмів і прослуховування музики, покупці Samsung HT-C7550W зможуть скористатися різноманіттям мультимедійних сервісів. Цей домашній кінотеатр оснащений бездротовим інтернет модулем, оновленої службою контент-сервісу [email protected] і платформою для додатків Samsung Apps. Це дозволяє завжди бути в курсі останніх світових новин і подій в житті друзів. Крім того, він допоможе дізнатися погоду на сьогоднішній день або курси валют на РБК, подивитися цікаві ролики на YouTube і фотографії в Picasa — і все це натисненням однієї кнопки на пульті дистанційного керування. Samsung Apps, що дозволяє завантажувати офіційні додатки таких популярних світових і російських веб-сервісів, як YouTube, Twitter, AccuWearher, Facebook, Picasa, Getty Images, GisMeteo, Спорт-Експрес і Russia.ru.

Завдяки підтримці стандарту DLNA і технології AllShare користувачі зможуть створити мережу між сумісними пристроями. Це дасть можливість обмінюватися музикою, фотографіями, відео або документами з HD-телевізорів, ноутбуків, смартфонами, цифровими камерами та іншими компонентами системи. HDMI-роз’єм дозволяє підключити різні цифрові пристрої.

З функцією USB 2.0 Movie можна подивитися улюблену цифрове відео безпосередньо з USB-носія (USB флеш-накопичувача, жорсткого диска, MP3-плеєра, камери).

Домашній кінотеатр оснащується енергозберігаючою системою Eco Power System, яка оптимізує продуктивність всіх компонентів системи, мінімізуючи споживання енергії. Рекомендована роздрібна ціна на домашній кінотеатр HT-C7550W в Росії становить 37 тис. рублів.